Prodloužený víkend ve Stockholmu z Prahy od 918 Kč
18.7.2019

Prodloužený víkend ve Stockholmu z Prahy

od 918

O této nabídce

Po nějaké té koupačce u moře se určitě někteří z vás těší pro změnu na příjemný poznávací víkend v nějaké evropské metropoli. Co takhle se třeba podívat za krásami, které nabízí hlavní švédské královské město? Letenky z Prahy do Stockholmu na zářijový prodloužený víkend (pá – po) totiž seženete jen za 918 Kč. Letenky jsou na letiště Skavsta, které je od centra Stockholmu trochu vzdálenější. Pokud ovšem plánujete toho během prodlouženého víkendu navštívit co nejvíce, určitě se vyplatí si půjčit auto už na letišti a neztrácet tak čas. 

Benátky severu a možná ještě hezčí, než ty opravdové. To je Stockholm, město neuvěřitelného klidu a všudypřítomné zeleně. Broď se vodními kanály nebo se vydej lodí na vikingský ostrov Björkö, navštiv nejstarší skanzen na světě, slavnou radnici či úchvatné Nobelovo muzeum.

Stockholmské město je největší švédskou galerií, pod zemí totiž ukrývá desítky různě zdobených stanic metra. Vystup na T-Centralen a přenes se do snové říše plné světle modrých a fialových rostlin, na stanici Östermalmstorg se zase poučíš o právech žen a ekologii.

Super termín vychází například od 20. 9. – 23. 9. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září –  říjen 2019
 • Termíny:
  • 30. 8. – 2. 9. za 1 354 Kč
  • 13. 9. – 16. 9. za 1 177 Kč
  • 20. 9. – 23. 9. za 918 Kč
  • 27. 9. – 30. 9. za 918 Kč
  • 4. 10. – 7. 10. za 1 018 Kč
  • 11. 10. – 14. 10. za 1 018 Kč
  • …a další

Ubytování

S náklady na ubytování musíme ve Skandinávii počítat již před plánováním výletu, neboť se zde nejedná o zcela zanedbatelnou položku. Zkuste se mrknout třeba na tento pěkný tříhvězdový hotel za 1 133 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Blíže samotnému centru pořídíte i tuto dobře hodnocenou tříhvězdu za podobnou cenu – 1 042 Kč/os./noc (u této nabídky však není započítána snídaně). Kvantum dalších nabídek  naleznete na Bookingu či Hotels.com, případně vyzkoušejte i možnosti inzerované na AirBnB.

 

Autopůjčovna

Pokud se rozhodnete opravdu si půjčit auto a probádat švédskou krajinu na vlastní pěst, jukněte se k nám do autopůjčovny.

Jak do centra Stockholmu

Do centra Stockholmu se z letiště Skvasta nejjednodušeji dostanete autobusem, který stojí 159 SEK/os./směr (cca 390 Kč). Lístky na bus můžete kupovat zde >>. 

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 918 Kč

Prodloužený víkend ve Stockholmu z Prahy od 918 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)