Prodloužený víkend v Ženevě – 1654 Kč
7.9.2014

Prodloužený víkend v Ženevě

O této nabídce

Klasická švýcarská aerolinka Swiss nabízí stále na řadu prodloužených víkendů zajímavé ceny zpátečních letenek z Prahy (PRG) do Ženevy (GVA). Jako příklad uvádíme odlet v pátek 7. listopadu s návratem v neděli 9. listopadu.

  • Rezervace: Nejlevněji na stránce dopravce, pro přehled termínů můžete použít tento kalendář
  • Termíny: od 24. září do 30. března
  • Zavazadla: V ceně letenky 8kg kabinové zavazadlo + drobné občerstvení během letu

Ubytování v Ženevě

Na příkladové datum bychom zvolili tento kvalitní hotel, nedaleko od letiště, v ceně MHD lístek po dobu pobytu zdarma. Alternativně můžete zvolit levnější hostel.

[google-map-v3 shortcodeid=“2d3a6475″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Geneva, Switzerland{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)