Prodloužený víkend v Římě – z Vídně za 639 Kč
17.6.2019

Prodloužený víkend v Římě - z Vídně

639

O této nabídce

Kam na ideální prodloužený víkend o letních prázdninách? Co třeba do jednoho z nejatraktivnějších měst v Evropě, italského Říma! Zpáteční letenky s odletem z nedaleké Vídně vám nabídne nízkonákladovka Laudamotion za skvělou cenu 639 Kč, a to v termínu od 27. června do 1. července. Několik dalších prodloužených víkendů napříč celým obdobím letních prázdnin pak seženete taktéž do tisícovky.

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červen – srpen 2019
 • Termíny:
  • 27. 6. – 1. 7. za 639 Kč (čtvrtek – pondělí)
  • 11. – 15. 7. za 767 Kč (čtvrtek – pondělí)
  • 19. – 22. 7. za 767 Kč (pátek – pondělí)
  • 27. – 30. 7. za 767 Kč (sobota – úterý)
  • 9. – 13. 8. za 767 Kč (pátek – úterý)
  • 24. – 26. 8. za 967 Kč (sobota – pondělí)

Ubytování

My bychom se v Římě ubytovali nedaleko Vatikánu v tomto pěkném B&B Heart of Rome za 689 Kč/os./noc anebo v tomto oblíbeném B&B pojmenovaném po slavném modelu z mladoboleslavské automobilky – Felicia – za 606 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně sami zabruste na Bookingu či AirBnB, kde na vás čeká nespočet dalších zajímavých nabídek, z nichž si bezpochyby vybere každý.

Náhled letenky z Vídně do Říma za 639 Kč

Prodloužený víkend v Římě - z Vídně za 639 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)