Prodloužený víkend v Pobaltí za 802 Kč
13.10.2017

Prodloužený víkend v Pobaltí

802

O této nabídce

Přemýšlíte, že byste ještě do konce roku podnikli nějaký výlet po Evropě a rádi byste pořídili „za málo peněz hodně muziky“? Zřejmě bezkonkurenční v tomto směru bude výlet do Pobaltí, kde můžete během 4 dnů navštívit Vilnius, Rigu a Tallinn doslova za pár stovek. Inu, posuďte sami.

První na začátku Vašeho výletu bude let z Nrimberku do litevského hlavního města Vilniusu 25.11. ráno. Z Vilniusu se můžete svézt luxusním autobusem do Rigy a další den do Tallinnu. Cestu zpátky potom obstaráte díky letence z Tallinnu do Berlína 28.11. večer. 

Obě letenky společně s přejezdy autobusem mezi pobaltskými městky pořídíte při 4 cestujících jen za 802 Kč, takže vám ještě zbyde dostatek pěněz na pořádnou párty.

Pokud je pro Vás tato cesta moc hardcore můžete si zaletět na prodloužený víkend jen do Vilniusu, a to například v termínu 11. – 14.11. za 593 Kč.

  • Rezervace a termíny:
    • ​​​​​​​25.11. Norimberk – Vilnius – Ryanair
    • 26.11. Vilnius – Riga – Lux Express
    • 27.11. Riga – Tallinn – Lux Express
    • 28.11. Tallinn – Berlín – easyjet
  • Zavazadla: v ceně příruční zavazadlo o rozměrech 55cm x 40cm x 20cm a hmotnosti 10 kg

Ubytování

Za ubytování v Pobaltí určitě nezaplatíte majlent. Hostel jen na přespání i ubytování v hezkém hotelu najdete na osvědčeném bookingu.

Prodloužený víkend v Pobaltí za 802 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)