Prodloužený víkend v Milánu či Bergamu – Wizzair – 558 Kč
2.4.2014

Prodloužený víkend v Milánu či Bergamu - Wizzair

O této nabídce

Levné letenky od Wizzairu nabádají k prodlouženému víkendu v Miláně. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) na vedlejší milánské letiště Bergamo (BGY) pořídíte za 558 Kč. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend s odletem 25. června s návratem 29. června. Letenku rezervujte nejlevněji na  této stránce.

Cena je konečná, pokud si vystačíte na výletě s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a jedna letenka Vás vyjde na 933 Kč/os/zpáteční.

Další dostupné termíny

  • 4. června – 8. června (658 Kč)
  • 4. června – 9. června
  • 25. června – 29. června
  • 25. června – 30. června (658 Kč)

Ubytování v Bergamu

Na příkladový termín doporučujeme bydlet v Bergamu přímo v centru v tomto jednoduchém hotelu včetně snídaně.

Ubytování v Miláně

Pokud se rozhodnete bydlet v Miláně, přímo u hlavního nádraží se nabízí tento hotel za rozumnou cenu.

Doprava do centra

Autobusem za 2 €, autobus jezdí každých 30 minut. Alternativně to lze dojít pěšky, do centra Bergama je to z letiště 6 km.

Chystáte-li se do Milána, nejlevněji vychází autobus, který stojí jedním směrem 5 EUR a jede přibližně hodinu.
[google-map-v3 shortcodeid=“b832da37″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bergamo, Italy{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)