Prodloužený víkend v Liverpoolu – z Prahy za 878 Kč
14.11.2018

Prodloužený víkend v Liverpoolu - z Prahy

878

O této nabídce

Další destinací, kam si z pražského Letiště Václava Havla můžete zaletět během zimních měsíců na prodloužený víkend, je bez pochyby Liverpool. Zpáteční letenky do tohoto severoanglického města již navždy spojeného zejména s legendární kapelou The Beatles pořídíte na několik termínových kombinací za lákavou cenu 878 Kč. Odlet je ve všech uvedených případech naplánovaný na sobotní podvečer, zatímco návrat v pondělních odpoledních hodinách.

Dva dny jsou naprosto ideální časovou investicí pro návštěvu Liverpoolu. Mezi nejzajímavější místní muzea patří samozřejmě to věnované slavným „Broukům“ a Maritime muzem u řeky Mersey. Naleznete zde i jednu z nejstarších čínských čtvrtí v Evropě a milovníci architektury si na své přijdou v oblasti kolem Canning street. Liverpool je však velmi oblíbený i ve fotbalových kruzích. Tamní LFC má širokou fanouškovskou základnu i u nás. Rozhodně snazší je však sehnat lístky na duel Premier League na stadionu Goodison park, kde hraje svá domácí utkání konkurenční Everton.

 

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: leden – březen 2019
 • Termíny:
  • 19. – 21. 1. za 1 116 Kč
  • 26. – 28. 1. za 878 Kč
  • 2. – 4. 2. za 1 200 Kč
  • ​​​​​​​9. – 11. 2. za 878 Kč
  • 16. – 18. 3. za 878 Kč

Ubytování

Ubytko v Liverpoolu bohužel rozhodně nepatří mezi ty nejlevnější záležitosti. Za jednu noc vysázíte na dřevo prakticky stejně jako za letenku. My bychom vsadili na tento jednoduchý tříhvězdový hotel za 748 Kč/os./noc. Případně na toto velmi dobře hodnocené studio za 1 197 Kč/os./noc. Další možnosti bydla naleznete na Hotels.com či Bookingu. Zkusit určitě můžete i platformu AirBnB.

 

Jak z letiště do centra

Letiště Johna Lennona neleží nějak extrémně daleko od centra města, nicméně pro přepravu do něj bude potřeba využít některý z dopravních prostředků. Nejvýhodnější možností bude svezení na palubě autokaru společnosti Arriva. Jednosměrná jízdenka Vás vyjde na 2,20 Ł a pokud nevystoupíte cestou, tak Vás doveze až do stanice Liverpool ONE v centru města. Více podrobností o přepravě z letiště naleznete na oficiálních webových stránkách. 

Náhled letenky z Prahy do Liverpoolu za 878 Kč

Prodloužený víkend v Liverpoolu - z Prahy za 878 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)