Prodloužený víkend v Kuvajtu – z Prahy za 4 036 Kč
2.11.2018

Prodloužený víkend v Kuvajtu - z Prahy

4036

O této nabídce

Netradiční prodloužený víkend můžete zažít na Blízkém východě v Kuvajtu. Zpáteční letenky z Prahy do této ropné monarchie ležící na pobřeží Perského zálivu pořídíte na mnoho termínů od listopadu do března nadcházejícího roku za velmi zajímavou cenu 4 036 Kč u tureckého dopravce Pegasus. Varianta v základním tarifu „Basic“ obsahuje jen příruční zavazadlo s limitem 8 kg, ale nedomníváme se, že byste v Kuvajtu potřebovali více. Pokud již znáte Dubaj jak své boty a klasické eurovíkendy vás v zimním období nelákají, tak se leťte ohřát na Arabský poloostrov a dejte na pár dní šanci právě Kuvajtu.

Prodloužený víkend je z našeho pohledu naprosto ideální časovou dotací návštěvě stejnojmenného hlavního města a jeho okolí. Na zbytku území se totiž rozprostírá převážně poušť a zase poušť. Hlavní dominantou města je skupina třech vodárenských věží – Kuwait Towers –  symbolizujících právě důležitost této životodárné komodity. Určitě se vyplatí vystoupat na vyhlídku a užít si podvečerní panorámata města. Procházku městem jistě ocení milovníci islámské sakrální i moderní architektury, vždyť kousek od supermoderních mrakodrapů, mezi nimiž se projíždí nejnovější modely nablýskaných sportovních auťáků, naleznete nádherné mešity. Osvěžit se pak můžete na oblíbené pláži Massilahanebo pod střechou jednoho z největších nákupních center celého Blízkého východu – The Avenues.  Za návštěvu bude stát i muzea Bait-Al Othman a Národní. K pěknému výletu vybízí i ostrov Failaka nacházející se 20 km od pobřeží. Zkrátka a jednoduše je Kuvajt rozhodně zajímavou alternativou k tolik preferované Dubaji!

 • Rezervujte: přímo na stránkách dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Dostupnost: listopad 2018 – březen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 23. – 26. 11. za 4 036 Kč
  • 30. 11. – 3. 12. za 4 036 Kč
  • 1. – 5. 2. za 4 036 Kč
  • 21. – 25. 2. za 4 036 Kč
  • 8. – 12. 3. za 4 036 Kč
  • Další termíny dostupné za podobné ceny naleznete v našem kalendáři, který vám může posloužit jako inspirace.
   ​​​​​​​
 • Tip: Nejvýhodněji vás nákup letenek vyjde v eurech.

Ubytování

Náklady nejen na ubytování jsou v Kuvajtu pěkně mastné –  s tím musíte počítat předem. Ačkoliv přiletíte krátce po půlnoci, tak si určitě zarezervujte již první noc. Mrkněte se třeba na tento oblíbený tříhvězdový hotel v centru města za 1 159 Kč/os./noc anebo zkuste tento o trochu levnější hotel za 952 Kč/os./noc. Další nabídku bydla naleznete na Hotels.com a Bookingu.

Víza

Vízum získáte po příletu na letiště za poplatek 3 KWD (cca 220 Kč). Aby celá procedura proběhla hladce, tak byste měli disponovat cestovním pasem platným ještě 6 měsíců po po vstupu země,  zpáteční letenkou a rezervací ubytování v místě.

Náhled letenky z Prahy do Kuvajtu za 4 036 Kč

Prodloužený víkend v Kuvajtu - z Prahy za 4 036 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)