Prodloužený víkend v Dublinu z Prahy za 1 604 Kč
19.2.2018

Prodloužený víkend v Dublinu z Prahy

O této nabídce

Navštivte Dublin z Prahy už od 1 604 Kč!

Zaleťte si v březnu na prodloužený víkend za irskou kulturou a pochutnejte si na slavném Guinnessu, kde vás v Guinness Storehouse ochutnávkou převedou místní sládkové a dozvíte se něco málo z historie výroby.

Zajděte se podívat na jeden z nejkrásnějších dublinských mostů připomínající harfu, která je symbolem Irska.

Procházkou uličkami nepřehlídněte ani ocelovou 122 metrovou Dublinskou jehlu, která stojí na místě bývalého památníku Nelsona.

Jižní část města je lovných revírem pro nákupu chtivých. Na ulici Grafton Street a v jejím okolí koupíte značky irských a světových návrhářů. Alternativně butiky najdete v Market Arcade a v Temple Bare.

Na jižním břehu řeky objevíte od whiskey, sýrů, přes svetry a spoustu dalších uměleckých předmětů z celé země.

[highlightbg]

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
  • Zavazadla:  1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
  • Dostupnost: březen – duben 2018
  • Termíny:

[/highlightbg]

Doporučujeme si online zakoupit tzv. Dublin pass (tedy alespoň v případě, že rádi prošmejdíte každou památku či zajímavost ve městě). V ceně je již i transport z letiště do centra a umožňuje volné vstupy do více než 25 populárních institucí a zařízení. Mezi ně patří i oblíbený Guiness Storehouse nebo návštěva destilérky Jameson. Umožňuje volné vstupy do více než 25 populárních institucí a zařízení a díky němu můžete ušetřit nemalý finanční obnos.

Ubytování

Po vydatném poznávání Dublinu složte hlavu v tomto naprosto výjimečném apartmánu za  1 834 Kč/os./noc anebo v tomhle tříhvězdičkovém hotelu v centru za 1804 Kč/os./noc. Pěkně vychází i takovýto pěkný apartmán v centru města za 1 187 Kč/os./noc, který je dnes zlevněn o 40 %.

Další z možností je mrknout na stránky AirBnb nebo srovnávač Trivago.

Autopůjčovna

Jestliže se rozhodněte více poznat okolí, nejideálnější bude zapůjčit si auto. Nebudete vázáni na místní veřejnou dopravu a celý výlet si naplánujete daleko jednodušeji. Mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Prahy do Dublinu za 1 604 Kč

Prodloužený víkend v Dublinu z Prahy za 1 604 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)