Prodloužený víkend v Dubaji za 4 399 Kč
3.9.2018

Prodloužený víkend v Dubaji

4399

O této nabídce

Tak tohle je docela pecka – letenky do Dubaje z Prahy za 4 399 Kč! A co je třešňička na dortu – termíny vychází na prodloužené víkendy v září a v říjnu. Pokud třeba ještě nevíte co dělat o volnu na svatého Václava, tak využijte této super ceny a super termínu a vyrazte do Perského zálivu.

Dubaj patří do destinací „must see before you die“. Kromě neuvěřitelné moderní architektury, která se tu mění každým měsícem, můžete vyrazit i za nákupy do centra Souk Madina a svézt se tak vodním taxíkem, který vás zaveze od jednoho obchodu k druhému. Dále si nenechte ujít představení fontány u Burj Khalifa, ochutnejte „nihari“, svezte na čtyřkolce nebo velbloudu do nedaleké pouště a jeďte se zchladit na pláž Al-Mamzar.

Rezervace vydrží maximálně 24 hodin, doporučujeme platit kartou. 😉

Super termín je již zmiňovaný 28. 9. – 30. 9. Tento termínu rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři 
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 15 kg + 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: září – říjen 2018
 • Termíny:
  • 21. 9. – 23. 9.
  • 28. 9. – 30. 9.
  • 3. 10. – 7. 10.
  • 12. 10. – 14. 10.
  • 19. 10. – 24. 10.

Ubytování

Ubytko klasicky hledejte na stránkách Hotels.com, Bookingu nebo využijte služeb srovnávače Trivago. Zajímavou možností bude i nabídka na serveru AirBnB.

Velmi dobře po finanční stránce většinou vychází jednotlivé hotely v historické čtvrti Deira. Odtud se do ostatních částí v Dubaji pohodlně dostanete zelenou linkou metra. Velice solidně zde vychází hotel Rove City Centre, kde za dvoulůžák dáte kolem 620 Kč/osobu.

 

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povíinností. Vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 4 399 Kč

Prodloužený víkend v Dubaji za 4 399 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)