Prodloužený víkend v Bosně za 522 Kč
14.7.2017

Prodloužený víkend v Bosně

O této nabídce

Naplánujte si prázdninový výlet, který Vám sežere jen minimum dovolené a finančně Vás vyjde skoro lépe než kdejaký víkendový fesťák. Zaleťte si na prodloužený víkend z Bratislavy do severobosenské Tuzly za 522 Kč. Během dopoledne omrknete zdejší unikátní solné jezero Pannica a následně zamíříte do hlavního města – Sarajeva. V sobotu budete pokračovat dále jih až do známého Mostaru zapsaného na Seznam světového dědictví Unesco. Nedaleko odsud se pak vykoupete pod nádhernými vodopády Kravica a v neděli odpoledne si to namíříte zpátky do Tuzly.

Letenky nabízené maďarským lowcostovým dopravcem Wizzairem samozřejmě pořídíte na mnoho termínů napříč létem. Trasa mezi Bratislavou a Tuzlou je operována třikrát týdně, a to vždy v pondělí, středu a pátek. Nabídka je zajímavá i pro nečleny Discount clubu, kteří si většinou za letenky připlatí v řádu desetikorun anebo ve vybraných termínech dokonce vůbec nic!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2017
 • Termíny prodloužených víkendů:
  • 4. – 7. 8. za 595 Kč
  • 11. – 18. 8. za 728 Kč
  • 18. – 21. 8. za 522 Kč
  • 25. – 28. 8. za 522 Kč
  • 1. – 4. 9. za 522 Kč
  • 8. – 11. 9. za 522 Kč
  • 15. – 18. 9. za 522 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár desetikorun připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Za ubytko na Balkáně majlant určitě nenecháte. Podívejte se na Booking nebo srovnavač cen Trivago a vyberte si nejvhodnější nabídku dle svých preferencí. V Sarajevu už narazíte i na možnost nocovat v rámci systému AirBnB, které může být zajímavou alternativou. My bychom v Sarajevu složili hlavu v tomto sympatickém hostelu se skvělým hodnocením za 327 Kč/os./noc.

Víza

Při cestě do Bosny a Hercegoviny, která nepřesáhne 90 dní pobytu nejste zatíženi žádnou byrokratickou povinností.

Jak do Bratislavy

Z Prahy je nejvýhodnější využít autobusového spojení Eurolines nebo Regiojet, kteří pokrývají trasu více spoji. Za čtyřhodinovou jízdu zaplatíte 245 Kč/směr. Pokud do autobusu přistoupíte v Brně, pak Vás cesta vyjde jen na 180 Kč.

Pokud preferujete cestu vlakem, lze využít stejného žlutého dopravce. Jízdenka z Prahy je o stovku dražší než bus, přičemž z Brna je cena porovnatelná s autokarem. Vlakové spojení, které bude jistě pohodlnější, nabízejí i České dráhy a při včasném nákupu je cena srovnatelnás Regiojetem.

Pamatujte však, že odlet směrem na Balkán je již před 8 hodinou ráno. Tudíž nejlepší bude v Bratislavě strávit již předešlou noc (na hotelu, u kamarádů či na letišti). Pokud budete nocovat až na letištní hale, tak jeďte až večerním spojem a pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.


Autopůjčovna

Pokud na víkendový oraz pofrčíte v bandě, tak si určitě přímo letišti zapykejte káru, díky níž pak využijete všechny dny opravdu naplno a projedete velkou část Bosny. Auťák si můžete rezervovat přes naši autopůjčovnu, kde naleznete všechny nabídky z tamějšího letiště.

Pokud vyrazíte na singl trip či ve dvou, pak cestujte místními autobusy. Nejprve do Sarajeva a pak lze dále na jih. Autobusová spojení hledejte na těchto stránkách.


Náhled letenky z Bratislavy do Tuzly za 522 Kč

Prodloužený víkend v Bosně za 522 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)