Prodloužený víkend v Benátkách – 972 Kč
9.5.2019

Prodloužený víkend v Benátkách

972

O této nabídce

Vyberte si jeden z prodloužených víkendů a zaleťte si v létě do Benátek. S Ryanairem se tam dostanete za necelou tisícovku těsně před hlavními prázdninami., například 28. června s návratem 30. června. Rezervuj tento termín >> Za 972 Kč je tam jeden dostupný termín, do 1500 Kč za zpátečku ale najdete termínů více i o letních prázdninách.

A proč jet do Benátek?

Siluety gondol a kamenných oblouků mostu Ponte di Rialto se noří z ranní mlhy stoupající z klidné hladiny kanálu. Mohutné kupole zdobí nebe nad náměstím svatého Marka. Že to zní jako sen, jako pohádka? Benátky jsou mnohými nazývány nejromantičtějším městem světa, i taková Paříž by se mohla jít zahrabat. Prozkoumávejte ale město brzy po ránu nebo naopak těsně než se slunce začne nořit za obzor, ať se vyhnete davům všech těch, kteří Benátky tak milují. Sedněte na vaporetto a nechte se dovézt i na okolní ostrůvky, zkuste třeba okouzlující a pestrobarevné Burano.

 • Rezervujte: přímo na webu Ryanairu
 • Zavazadla: kabinové zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm v ceně letenky
 • Dostupnost: červen – srpen 2019
 • Termíny:
  • 14. 6. – 16. 6. 1485 Kč
   28. 6. – 30. 6. – 972 Kč
   19. 7. – 22. 7. – 1058 Kč
   23. 8. – 25. 8. – 1344 Kč

Ubytování

Ubytko mějte pochystané určitě co nejdříve, léto a prodloužené víkendy jsou v Benátkách hlavní sezóna a nejlevnější hotely bývají velmi rychle rezervované. Na vedlejším ostrově Sant Erasmo, kousek od vodního autobusu na hlavní ostrov Murano mrkněte na tohle moc pěkné ubytování. Alternativně trochu dráž 10 minut pěšky od náměstí sv. Marka vychází slušně tenhle pension.
Náhled letenky za 927 Kč z Prahy do Benátek na prodloužený víkend
Prodloužený víkend v Benátkách - 972 Kč

 


Bude se hodit

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)