Prodloužený víkend v Amsterdamu z Prahy za 1 278 Kč
23.1.2018

Prodloužený víkend v Amsterdamu z Prahy

1278

O této nabídce

Do oblíbeného a vyhledávaného Amsterdamu si můžete zaletět během léta za pár stovek. Britský lowcostový dopravce easyJet nabízí letenky na mnoho letních termínů za velmi příjemné ceny. Na prodloužený víkend se lze z Prahy vypravit už za 1 278 Kč (na konci letních prázdnin). A právě léto je nejpříjemnější dobou k návštěvě, neboť přímo vybízí k vyjížďkám na bicyklech a zevlování v parku…

Amsterdam je hlavním městem Nizozemska a zároveň největším centrem „země tulipánů“. Samozřejmě největšími místními taháky jsou vyhlášené coffeeshopy a Red Light District plná lehkých děvčat, nicméně město dokáže nabídnout daleko více. Centrum je doslova protkané vodními kanály, které jsou mj. zapsané na seznamu Unesco. Poznávat širší centrum města nemusíte pouze z lodní paluby, ale taktéž ze sedla bicyklu – daleko nejoblíbenějšího zdejšího dopravního prostředku. Byť uznáváme, že zimní měsíce nejsou nejideálnější dobou pro dlouhé ježdění…Návštěva Amsterdamu potěší i každého milovníka umění, neboť Rijksmuseum se sbírkami nejvýznamnějších nizozemských a vlámských malířů a sochařů, a Van Gogh Museum mají opravdu co nabídnout.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti easyJet
  • Zavazadla: 1 ks příručáku s maximálními rozměry 56 x 45 x 25 cm
  • Dostupnost: léto 2018
  • Termíny:
   • 4. – 6. 6. za 1 278 Kč
   • 18. – 20. 6. za 1 369 Kč
   • 7. – 10. 7. za 1 611 Kč (prodloužený víkend)
   • 14. – 16. 7. za 1 551 Kč (prodloužený víkend)
   • 4. – 6. 8. za 1 490 Kč (prodloužený víkend)
   • 30. 8. – 2. 9. za 1 278 Kč (prodloužený víkend)
   • a mnoho dalších..
    ​​​​​​​
  • Tip: uvedené ceny s dopravcem easyJet platí při minimálním nákupu 2 ks letenek v rámci jedné rezervace – čím více Vás poletí, tím levnější letenky budou (v rámci rezervace je účtován administrativní poplatek dopravce)

 

Ubytování

Náklady na ubytování patří v Amsterdamu k těm vyšším. Noc Vás vyjde téměř podobně jako zpáteční letenky. Nicméně, když pokoj zarezervujete s dostatečným předstihem, tak se dá sehnat za rozumnou cenu. Dejte šanci třeba tomuto skvěle hodnocenému čtyřhvězdovému studentskému hostelu za 1 229 Kč/os./noc. Další solidní možností je tento boutique hotel v centru města za 1 156 Kč/os./noc. Ušetři finanční prostředky můžete za využití tohoto campu, kde za chatku pro 4 osoby zaplatíte 535 Kč/os./noc.

Jak z letiště do centra

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednodušší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 198 Kč (při nákupu dvou ks)

Prodloužený víkend v Amsterdamu z Prahy za 1 278 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)