Prodloužený víkend v Amsterdamu z Prahy od 1 268 Kč
15.8.2019

Prodloužený víkend v Amsterdamu z Prahy

od 1 268

O této nabídce

Letenky z Prahy do nizozemské metropole seženete nyní za pár stovek. Do Amsterdamu si na prodloužený víkend můžete zaletět od 1 268 Kč. V ceně máte klasické příruční zavazadlo, které na prodloužený víkend určitě postačí.

Jednou z nejprofláklejších evropských metropolí je samozřejmě Amsterdam. Svou popularitu získal především díky důmyslnému systému vodních kanálů, které v centru města slouží jako dopravní tepny. Jeho obliba stále roste především mezi mladými lidmi. Ti do Amstru míří především za vyhlášenými coffeeshopy, jež jsou přímo magnetem pro všechny milovníky marihuany, a také  nočním životem. Jeho vrchol leckdo zažije na Red Light District plné kabinek s lehkými děvčaty.

Super termín vychází například od 31. 10. – 4. 11. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!
 • Rezervujte: přímo přes webovky aerolinky easyJet
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: listopad 2019
 • Termíny:
  • 31. 10. – 4. 11. za 1 268 Kč
  • 7. 11. – 10. 11. za 1 417 Kč
  • 14. 11. – 17. 11. za 1 357 Kč
  • 22. 11. – 25. 11. za 1 392 Kč
  • … a další

Ubytování

Ubytko v Amstru nepatří mezi nejlacinější záležitosti. Je proto dobré si bydlo bookovat s dostatečným předstihem. Při hledání se nemusíte omezovat jen na úzké centrum, neboť systém městské hromadné dopravy je v Amstru velice dobrý a dostupnost jádra města vysoká i z vzdálenějších čtvrtí. My bychom si vybrali tento tříhvězdový hotel West Side Inn za 758 Kč/os./noc anebo tento pěkný čtyřhvězdový Student Hotel za 1 149 Kč/os./noc.

Pokud pojedete v bandě, tak by pro vás mohly být zajímavým řešením i chatky v tomto campu na severu města (chata pro 4 osoby za 85 €/noc). Další nabídky pak tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com. Případně se mrkněte i na populární AirBnB.

 

Jak se dostat z letiště do centra města

Z místního letiště Schiphol není do centra města nikterak složitá cesta. Nejjednodušší spojení je vlakové, které můžete využít co 10 minut. Cesta na hlavní nádraží trvá cca do 15-ti minut a jednosměrná jízdenka stojí 5,20€ (zakoupíte si ji jednoduše přímo na nádraží v automatu). Další možností je bus Airport Express, zde jízdenka zakoupená online vyjde na 5 €. Pro samotný pohyb ve městě si lze zapůjčit například zde velmi oblíbené kolo nebo pokud bude sychravé počasí, tak celodenní jízdenka využitelná na tramvaj, metro, autobusy i lodě Vás vyjde na 7,5€.

 

Náhled letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 268 Kč

Prodloužený víkend v Amsterdamu z Prahy od 1 268 Kč


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)