Přímý let z Prahy do Toronta o letních prázdninách za 13414 Kč
18.9.2015

Přímý let z Prahy do Toronta o letních prázdninách

O této nabídce

Letošní letní prázdniny nám nedávno teprve skončily a už pomalu můžete začít plánovat dovolenou na příští rok. V případě, že uvažujete o cestě do Kanady, řekli bychom, že ke koupi letenek je dokonce nejvyšší čas. Aerolinky Air Canada totiž právě prodávají přímý let z Prahy (PRG) do Toronta (YTO) od května do července 2016 za 13414 Kč, což je v létě rozhodně parádní cena.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Vízum

Ačkoliv byla vízuvá povinnost pro české občany už před několika lety zrušena, v letošním roce Kanada zavedla povinnost provést před odletem elektronickou registraci (eTA), která je obdobou americké ESTA. Tuto registraci můžete provést zde za poplatek $7 CAD.

Ubytování

Ubytování ve slušném 2* hotelu v centru Toronta se snídaní a možností zrušení rezervace si můžete rezervovat okolo 770 Kč na os. a noc.

Cestování po Kanadě

Cestování po východě Kanady, zejména po provinciích Ontario a Quebec, vás vyjde na pár korun díky nabídce Megabusu na jízdenky za 1 $.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)