Přímý let z Prahy do Moskvy a Petrohradu za 5583 Kč
30.9.2015

Přímý let z Prahy do Moskvy a Petrohradu

O této nabídce

Není to tak dávno, co díky monopolu ČSA / Aeroflotu cena přímých letů na trase Praha – Moskva nespadla pod 10 tis. Kč. Naštěstí se časy mění a v posledních měsících cena dlouhodobě padá. Současná nabídka Aeroflotu je ale přeci jenom průlomová v tom, že cena přímého letu poprvé za posledních mnoho let spadla pod 6 tis. Kč, a tím pádem se nadále nevyplatí cestovat do Ruska s přestupem.

Pokud do Ruska létáte pracovně, nebo byste si tam chtěli jen na pár dní zaletět na výlet, doporučujeme koupit letenky právě teď!

[highlightbg]

Moskva – 5583 Kč

Petrohrad – 5983 Kč

  • Rezervace a termíny: viz. tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ (říjen až březen téměř každý den)
  • Zavazadlo: v ceně je odbavené zavazadlo 23 kg

[/highlightbg]

Ubytování

Nejlevnější pokoj ve slušném tříhvězdičkovém hotelu seženete už za necelých 300 Kč na os. a noc. Je to trochu z ruky, ale máme osobně vyzkoušené. Pokud byste přeci jenom raději bydleli blíže centru, můžete využít tohoto hotelu asi za 450 Kč na os. a noc (také máme vyzkoušeno). Čtyřhvězdičkový hotel vyjde jen o málo dráž – kolem 550 Kč na os. a noc (úroveň reálně o něco méně než 4 hvezdičky).


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)