Přímé lety z Vídně do New Yorku a Los Angeles za 8 499 Kč
24.10.2018

Přímé lety z Vídně do New Yorku a Los Angeles

8499

O této nabídce

Ten, kdo vždy toužil po návštěvě Spojených států amerických a objevování ikonického New Yorku či Divokého západu, musí v poslední době zažívat jednu potěchu za druhou. Zajímavé tarify na letech přes Atlantik se totiž v rezervačních systémech objevují jako houby po dešti. Tentokráte upozorňujeme na letenky z Vídně do New Yorku a Los Angeles, které sice nemají tu nejnižší cenovku – 8 499 Kč. Jejich atraktivita však spočívá v routingu. Jedná se totiž o velmi pohodlné přímé lety s Austrianem resp. United! Na cestě za oceán tak strávíte naprosté minimum času, a to je přeci super. Do New Yorku jsou dostupné termíny od listopadu do začátku dubna, zatímco do Los Angeles na jaře příštího roku (duben – červen). Klasicky je v ceně jen příruční zavazadlo.

Vydejte se tedy do New Yorku třeba v termínu od 8. do 15. března >> REZERVUJ ZDE anebo využijte květnových svátků k výletu na západní pobřeží do LA v termínu od 30. dubna do 7. května >> REZERVUJ ZDE.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (odbavené á 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: 
    • New York: listopad 2018 – duben 2019
    • Los Angeles: duben – červen 2019
  • Termíny: 

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 335 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i tento čtyřhvězdový hotel na Manhattanu za 1 579 Kč/os./noc. Další nabídky v NY i Kalifornii hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru. Mrkněte se do  naší autopůjčovny  a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 8 499 Kč

Přímé lety z Vídně do New Yorku a Los Angeles za 8 499 Kč

guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Monika

Dobrý den, mohu se zeptat, zda je možné dokoupit i 1 odbavene zavazadlo a jaká je v tom případě cena takového zavazadla? Předem děkuji.

Antonin

Dobrý den, Moniko,

nejlevnější varianta je použít filtr „Zavazadla v ceně“ v levé části vyhledávače. Cena letenky pak bude 10 567 Kč. Alternativně si odbavené zavazadlo dokoupíte na odbavovací přepážce za 50 €/ks/směr – tuto cestu bych doporučoval v případě, že Vám postačí jen na jeden směr. 🙂

Hezký den

Tonda

Jerry

Debilni Amici nedavaji visa.Chteji jen loco mexicanos,a latinas…..illegales..

Jaroslav

víza do ameriky už nějaký ten patek nepotřebujete

Jarda

A co když Vás z imigrační služby po příletu nevpustí do země? A opravdu tolik našich občanů touží na vlastní oči spatřit nejvíce obézních monster na světě, kteří ani netuší, kde se nachází pro ně zcela bezvýznamná zemička? Asi se moc letenek neprodá. V USA je průměrný plat zaměstnanců přes 5, spíše 6 tisíc dolarů, takže se dá oprávněně předpokládat i vysoké náklady na pobyt. Napište i to, ve Vašich marketingových vábničkách. Mladí jsou ještě nezkušení a často hloupí, ale my starší už něco o cestování také víme.

Petr

Nevidím důvod proč by tě nepustili 🙂 , a co se týče cen ? Dá se tam být i levně, záleží na tvém nároku.

Jarda

Když už mně tykáš frajere, tak tě vždy velké. Hlavně, že celý den koukáš do mobilu a píšeš nesmysly.

Frantisek

Ty vole, Jardo, ty ušáku jeden, běž masturbovat do diskuze na novinky.cz a nepiš sem ty nesmysly, když o tom víš totální tužku.

Jakub K.

Jerry, zaspal jsi o deset let 😀

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)