Přímé lety z Vídně a Prahy do New Yorku od 8 476 Kč
25.1.2019

Přímé lety z Vídně a Prahy do New Yorku

8 476

O této nabídce

Američtí dopravci si pro milovníky New Yorku připravili pěkné tarify na přímých spojích z Prahy i Vídně. Jedná se o nejrychlejší možná spojení, takže pokud neradi trávíte čas na letištích během přestupů, tak to jsou letenky na míru šité přímo pro vás. Z Vídně si do New Yorku můžete na pár dní zaletět na konci zimy resp. začátku jara za 8 476 Kč s Austrianem (byť jsou letenky prodávány pod hlavičkou United Airlines), zatímco letenky z Prahy jsou k  mání s Deltou od 10 445 Kč během května, června a září. Tarify již tradičně neobsahují odbavené zavazadlo, které si v případě potřeby musíte extra dokoupit.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 389 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 198 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Další nabídky v NY hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

 

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Náhled přímého letu z Vídně do New Yorku za 8 476 Kč

Přímé lety z Vídně a Prahy do New Yorku od 8 476 Kč

Náhled přímého letu z Prahy do New Yorku za 10 608 Kč

Přímé lety z Vídně a Prahy do New Yorku od 8 476 Kč

text

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)