Přímé lety do New Yorku za 10713 Kč
9.7.2017

Přímé lety do New Yorku z Prahy

O této nabídce

Vydejte se na konci léta do New Yorku a navštivte kromě nejznámějších míst třeba i tenisové US Open. Díky aktuální nabídce Delty zaplatíte za přímý let z Prahy do New Yorku v mnoha termínech v září i říjnu velmi slušných 10713 Kč, takže na cestě nebudete muset strávit více než 9 hodin. Ušetřené peníze potom můžete investovat do lístků na tenis, nebo vyrazit ve městě na nákupy.     

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Dostupnost: nejlevněji září – říjen 2017
  • Termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍN

Ubytování

Ubytování můžeme doporučit v námi vyzkoušeném hotelu v Queensu kousek od metra a s výhledem na Manhattan. Za úvahu v New Yorku také stojí AirBnB.

Vízum

Vízum do USA nebudete potřebovat, pokud jste v posledních letech nenavštívili Írán, Sýrii a další „rizikové“ země. Stačí během 10 minut vyřídit ESTA, zaplatit 14 USD a je to.

Přímé lety do New Yorku za 10713 Kč​​​​​​​


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Pinqinho

Ahoj,
nedávno mi bylo řečeno, že krátkodobé pronájmy jsou prý nelegální v New Yorku. Chtěl bych se teda zeptat, co je třeba říci v případě Airbnb imigračnímu úředníkovi, když se zeptá na ubytování.

Petr

Před měsícem jsem tam byl. Úředníkovi jsem řekl, že budu bydlet přes airbnb včetně adresy. Ten odpověděl, ok to je skvělý. To bylo vše.

Mili

Ahoj Jirko,
nevíš o nějakém serveru či aplikaci, přes který by se právě dalo pronajmout si třeba apartmán v baráku v USA, tak jako přes AirBnB si lze pronajmout pokoj?
Díky, Mili

Pinqinho

Díky 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)