Přehled letenek na zápasy SK Slavie v Lize mistrů
30.8.2019

Přehled letenek na zápasy SK Slavie v Lize mistrů

od 1090

O této nabídce

Jsi fanoušek fotbalu? Jsi fanoušek sešívaných? Tak toto je akce přímo pro tebe! Pokud se chceš podívat na některý ze zápasů skupiny F Ligy mistrů a fandit jedinému českému týmu v lize – SK Slavia, tak tě bude určitě zajímat souhrn letenek, jak a na jaký zápas se nejlevněji dopravit!

Včera byla zveřejněno rozlosování a na naše sešívané vyšly tito soupeři a dny:

  • 17. 9.  – Miláno – 18:55 – INTER MILAN – SLAVIA
  • 5. 11. – Barcelona – 18:55 – BARCELONA – SLAVIA
  • 10. 12. – Dortmund – 21:00 – BORUSSIA DORTMUND – SLAVIA

Samozřejmě jednou z variant je auto (tedy v případě Milána a Dortmundu), ale pokud se ti nechce trávit tolik času na cestě, tak si myslím, že si své najdeš. Letenky přímo jen na zápas se pohybují kolem 10 tisíc, proto níže nabízíme trošku delší termíny, které můžete využít kdyžtak i k návštěv města (v případě Barcelony) a nebo k bujarým oslavám (doufejme :)) u piva v Dortmundu a nebo u vína v Miláně. Letenky se pohybují od 853 Kč. 

  • Rezervujte: přímo pře stránky dané aerolinky
  • Termíny:

Ubytování

Ubytovací kapacity budou během těchto období v daných městech dosti vybukované, takže bychom to určitě nenechávali na poslední chvíli. V Barceloně můžeme doporučit ubytování v Hostal Sans ve dvoulůžkovém pokoji. Noc vás zde vyjde na 680 Kč/os a hostel se nachází v pěší dostupnosti stadionu. V Dortmundu zas určitě koukněte na Road Stop Motel Dortmund za 800 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Vstupenky na zápasy

Vstupenky prozatím v prodeji nejsou. Budou ale dostupné na webech jednotlivých fotbalových klubů. Na webu Slávie budou k dispozici s největší pravděpodobností pouze pro permanentkáře.

Přehled letenek na zápasy SK Slavie v Lize mistrů

Náhled letenky z Brna do Milána za 1 090 Kč

Přehled letenek na zápasy SK Slavie v Lize mistrů


Bude se hodit

easyJet

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)