Předvánoční Lanzarote z Berlína za 1721 Kč
14.10.2016

Předvánoční Lanzarote z Berlína

O této nabídce

Utečte před sychravým podzimem a přicházející zimou, zaleťte si s námi na Kanárské ostrovy. V naší nabídce nyní máme letenky na Lanzarote s odletem z velmi dobře dostupného berlínského letiště Schoenfeld již za 1721 Kč. Za tuto cenu můžete letět například v předvánočním týdnu 14. – 21.12.

  • Rezervace: přímo na stránkách Ryanair
  • Dostupnost: nejlevněji prosinec 2016
  • Nejlevnější termíny:
    • 14. – 21.12. za 1721 Kč
    • 18. – 21. 12. za 1745 Kč
    • 7. – 14.12. za 1859 Kč
  • Zavazadla: v ceně letenky je 1 ks palubního zavazadla o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm a zároveň i 1 ks malého příručáku (kabelka, sakl) s limity 35 x 20 x 20 cm

Co navštívit?

Kanárské ostrovy však neznamenají jen nekonečné písečné pláže. Konkrétně současně nabízený ostrov Lanzarote Vám nabídne i krásné přírodní scenérie. Jistě se oplatí navštívit národní park Timanfaya. Jelikož celé souostroví je vulkanického původu a pod samotným ostrovem Lanzarote se nachází stále aktivní vulkán, tak uvnitř parku můžete vidět například i gejzír nebo se kochat nespočtem okolních vrcholků. Uniknout by Vám nemusel ani Jameos del Aqua, což je komplex jeskyní s výskytem výjimečného druhu slepých krabů.

Ubytování

Nejlepší nabídky naleznete na stránkách Bookingu, ovšem pokud se nabídkou nechcete prohrabovat zkuste dát šanci některému z našich tipů. Pokud preferujete především pohodlí, tak vyzkoušejte tuto pěknou čtyřhvězdu anebo tento taktéž sympatický hotel. Naopak v případě, že Vám postačí základní komfort neváhejte nad těmito apartmány! 

Počasí

Na Lanzarote bude o mnoho příjemnější klima než bude panovat tou dobou v našich končinách. Denní teploty se zde v prosinci běžně pohybují lehce nad 20°C. A pokud nejste vyloženě padavky, tak se i okoupete v okolním Atlantském oceánu, jehož teplota se v posledním měsíce v roce ustáluje na 20°C, což uznáváme není na dlouhé čvachtání, ale rozhodně je to snesitelné.

Jak do Berlína?

Do Berlína, konkrétně na letiště Schoenfeld se dostanete z Prahy velice pohodlně se žlutými autobusy Student Agency anebo můžete využít i služeb dalšího dopravce, Flixbusu. Cesta v obou dvou případech trvá méně než 6 hodin. O trochu levněji vychází zelené autobusy Flixbus, nicméně Student Agency má v našem konkrétním případě lepší návaznost na nabízené lety.

 

Předvánoční Lanzarote z Berlína za 1721 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)