Předvánoční Budapešť z Prahy za 518 Kč
20.11.2017

Předvánoční Budapešť z Prahy

518

O této nabídce

Vydejte se strávit poslední dny přecházející tomu Štědrému do nedaleké maďarské metropole Budapešti. Díky aktuální nabídce irského lowcostovho dopravce Ryanair si tam zaletítez Prahy již za 518 Kč – což je dvojnásobně nižší cena než nabízejí autobusový či vlakový dopravci a to ještě nehledíme na časovou úsporu!

V Budíně i Pešti ležících na pravém resp. levém břehu řeky Dunaje na Vás čeká mnoho architektonických památek z nichž stačí vypíchnout Budínský hrad neboli Královský palác či Rybářskou baštu s krásným výhledem na město. Jelikož město již bude provoněno vánoční atmosférou, tak jistě nesmíte opomenout adventní trhy na Vörösmartyho náměstí anebo ty u Baziliky svatého Štěpána. A pokud Vás již šmajdání zimním městem omrzí, tak není lepšího receptu než navštívit zdejší vyhlášené lázně. Volit lze mezi Széchenyiho komplexem, který je jeden z největších v Evropě, anebo třeba Géllertovými lázněmi.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravceRyanair
 • Zavazadla:   1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2017 – únor 2018
 • Termíny:
  • 19. – 22. 12. za 518 Kč
  • 29. – 31. 1. za 922 Kč
  • 4. – 7. 2. za 678 Kč
  • 7. – 10. 2. za 678 Kč
  • 17. – 19. 2. za 1 085 Kč (prodloužený víkend)
 • Tip: Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu.

Ubytování

Maďarská metropole je obecně z pohledu našincovy penežěnky velice příjemnou destinací. Životní náklady nejsou vysoké, což samozřejmě platí i pro bydlení. Třeba tento pěkný apartmán se skvělým hodnocením vyjde na 512 Kč/os./noc. Srovnatelnou možností je nocování v tomto pohodovém apartmánu za pouhých 218 Kč/os./noc (zde však se společnou koupelnou).

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 518 Kč

Předvánoční Budapešť z Prahy za 518 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)