Předvánoční Budapešť z Prahy za 518 Kč
20.11.2017

Předvánoční Budapešť z Prahy

518

O této nabídce

Vydejte se strávit poslední dny přecházející tomu Štědrému do nedaleké maďarské metropole Budapešti. Díky aktuální nabídce irského lowcostovho dopravce Ryanair si tam zaletítez Prahy již za 518 Kč – což je dvojnásobně nižší cena než nabízejí autobusový či vlakový dopravci a to ještě nehledíme na časovou úsporu!

V Budíně i Pešti ležících na pravém resp. levém břehu řeky Dunaje na Vás čeká mnoho architektonických památek z nichž stačí vypíchnout Budínský hrad neboli Královský palác či Rybářskou baštu s krásným výhledem na město. Jelikož město již bude provoněno vánoční atmosférou, tak jistě nesmíte opomenout adventní trhy na Vörösmartyho náměstí anebo ty u Baziliky svatého Štěpána. A pokud Vás již šmajdání zimním městem omrzí, tak není lepšího receptu než navštívit zdejší vyhlášené lázně. Volit lze mezi Széchenyiho komplexem, který je jeden z největších v Evropě, anebo třeba Géllertovými lázněmi.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravceRyanair
 • Zavazadla:   1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: prosinec 2017 – únor 2018
 • Termíny:
  • 19. – 22. 12. za 518 Kč
  • 29. – 31. 1. za 922 Kč
  • 4. – 7. 2. za 678 Kč
  • 7. – 10. 2. za 678 Kč
  • 17. – 19. 2. za 1 085 Kč (prodloužený víkend)
 • Tip: Pokud chcete pár desetikorun ještě ušetřit, tak pod údaji o vaší platební kartě rozklikněte „více informací o směnném kurzu“ a odškrtněte souhlas s dynamickým směnným kurzem od Ryanu.

Ubytování

Maďarská metropole je obecně z pohledu našincovy penežěnky velice příjemnou destinací. Životní náklady nejsou vysoké, což samozřejmě platí i pro bydlení. Třeba tento pěkný apartmán se skvělým hodnocením vyjde na 512 Kč/os./noc. Srovnatelnou možností je nocování v tomto pohodovém apartmánu za pouhých 218 Kč/os./noc (zde však se společnou koupelnou).

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 518 Kč

Předvánoční Budapešť z Prahy za 518 Kč

guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Kamila

Letenky tam jsou, ale pouze když kupujete pro jednu osobu. Nějaký tip jak nakoupit pro více osob najednou? Děkuji.

Antonin

Zdravím Kamilo,

jestliže byla za uvedenou cenu dostupná poslední letenka, tak doporučuji rezervaci rozdělit a koupit single. Při nákupu více kusů se Vám automaticky započítá nejdražší cena pro všechna místa..

T.

Renata

Dobrý den, poradíte mi prosím, jak jste našli tyto výhodné letenky? Praha Budapešť za 518 Kč tam i zpět? Pravděpodobně jsem to prošvihla, nedaří se mi najít pod 700 za jednu cestu 🙂 Moc děkuji za radu.

Honza

Asi už pozdě. Já taky našel 700 a víc osoba/cesta

Antonin

Dobrý den Renato,

standardně přes web Ryanairu -> http://www.zaletsi.cz/go-ryanair Letenek za uvedenou cenu byl omezený počet a po zveřejnění příspěvku se ty nejlevnější vyprodaly.

Nicméně v rámci akce Black Friday dnes nabízí Ryanair letenky mj. do Budapešti během ledna od 468 Kč (29/01 – 03/02).

T.

Kuba

Letenek bylo bohužel omezené množství už v době zveřejnění příspěvku, přesně řečeno jedno místo za danou cenu.

Jarda

Ale cíl byl splněn, když lidí nekoupí letenku v akci, vždy se najde někdo kdo koupí za víc. A o tom je marketing. Budapešť samotná až tak levná není. To může napsat někdo, kdo byl v Maďarsku jednou, dvakrát. Budapešť je zcela srovnatelná s Prahou, od jízdného v MHD, metru, cena za Taxi, ubytování, potraviny. Levněji je především mimo hlavní město a to na jihu a východě země. Navíc jsou tam nejdostupnější ceny za termální lázně. Jezdím přes deset let na jedno místo ležící na řece Tisa a celodenní vstup do božských termálních lázní stojí v přepočtu zhruba 120 Kč. V Budapešti se připravte minimálně na několikanásobek uvedené částky.

Kuba

Souhlasím, poslední dobou to tady trochu kvalitativně upadá.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)