Předvánoční Bali přímo z Prahy za 12503 Kč
20.7.2016

Předvánoční Bali přímo z Prahy

O této nabídce

Chcete si udělat radost před Vánoci? Tak  s námi poleťte v prosinci na Bali a rovnou pohodlně přímo z Prahy, za skvělých 12503 Kč s China Eastern. Nabízí se Vám tak krásné propojení příjemné exotické dovolené  na tzv. „Ostrově bohů“ s následujícími vánočními svátky. Ty následně můžete strávit již v klidu a pohodě s nejbližšími rodinnými příslušníky  a za praskotu dřeva v krbu se i rovnou pochlubit spoustou zážitků, jenž na Vás na Bali čekají.

[highlightbg]

  • Rezervace: v našem vyhledavači
  • Termín: dostupný je odlet 24. listopadu a několik dalších termínů v prosinci
  • Zavazadlo: v ceně jsou 2 kusy odbavených zavazadel s limitem 23 kg a 1 ks palubního do 5 kg

[/highlightbg]

Ubytování

Svůj ráj odpočinku a základnu pro pobyt nejsnáze naleznete na stránkách Agody, kde naleznete opravdu pestrou nabídku bydel i bydýlek. Určitě lze také využít služeb Bookingu. Anebo co takhle rovnou vyzkoušet tento útulný tříhvězdový hotýlek  přímo na pláži v oblíbeném letovisku Kuta? Již za 459 Kč/os/noc.

Počasí

Přestože v prosinci není zcela hlavní sezona a pravděpodobně Vás sem tam může přepadnout déšť, jste přeci jen jste stále v tropickém ráji, kde občasné osvěžení není problém. Přinejhorším si skočíte do Indického oceánu, jehož teplota se bude stále pohyboval kolem krásných cca 27 °C.

Víza

S cestovní vízy si nemusíte lámat hlavu. Pokud neplánujete zůstat déle než 30 dní, což se současnou nabídkou prakticky ani nelze, obdržíte potřebné „papíry“ přímo na letišti v Denpasaru. Postačí Vám k tomu pouze platný cestovní pas na dalších min. 6 měsíců s alespoň jednou volnou stránkou a zpáteční letenka. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)