Předvánoční Bali přímo z Prahy za 12503 Kč
20.7.2016

Předvánoční Bali přímo z Prahy

O této nabídce

Chcete si udělat radost před Vánoci? Tak  s námi poleťte v prosinci na Bali a rovnou pohodlně přímo z Prahy, za skvělých 12503 Kč s China Eastern. Nabízí se Vám tak krásné propojení příjemné exotické dovolené  na tzv. „Ostrově bohů“ s následujícími vánočními svátky. Ty následně můžete strávit již v klidu a pohodě s nejbližšími rodinnými příslušníky  a za praskotu dřeva v krbu se i rovnou pochlubit spoustou zážitků, jenž na Vás na Bali čekají.

[highlightbg]

  • Rezervace: v našem vyhledavači
  • Termín: dostupný je odlet 24. listopadu a několik dalších termínů v prosinci
  • Zavazadlo: v ceně jsou 2 kusy odbavených zavazadel s limitem 23 kg a 1 ks palubního do 5 kg

[/highlightbg]

Ubytování

Svůj ráj odpočinku a základnu pro pobyt nejsnáze naleznete na stránkách Agody, kde naleznete opravdu pestrou nabídku bydel i bydýlek. Určitě lze také využít služeb Bookingu. Anebo co takhle rovnou vyzkoušet tento útulný tříhvězdový hotýlek  přímo na pláži v oblíbeném letovisku Kuta? Již za 459 Kč/os/noc.

Počasí

Přestože v prosinci není zcela hlavní sezona a pravděpodobně Vás sem tam může přepadnout déšť, jste přeci jen jste stále v tropickém ráji, kde občasné osvěžení není problém. Přinejhorším si skočíte do Indického oceánu, jehož teplota se bude stále pohyboval kolem krásných cca 27 °C.

Víza

S cestovní vízy si nemusíte lámat hlavu. Pokud neplánujete zůstat déle než 30 dní, což se současnou nabídkou prakticky ani nelze, obdržíte potřebné „papíry“ přímo na letišti v Denpasaru. Postačí Vám k tomu pouze platný cestovní pas na dalších min. 6 měsíců s alespoň jednou volnou stránkou a zpáteční letenka. 🙂


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Milan

S Číňany to je vše přes Šanghaj. A tam se čeká od 10 do 17 hodin. To je docela dlouhá doba. Nevíte, co by tam šlo dělat a jak to vlastně funguje u takového přestupu?

Karel

Dobrý den, jde zakoupit letenky za nějaký příplatek bez jména či za změnu jména krátce před odletem? Je to možné či nikoliv? Díky Karel

Kuba

Nedá se to koupit potom 2x pro jednu osobu, aby to bylo za 25?

Michal

Bohužel za 2 osoby je to už za cca 32000 🙁

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)