Prázdninový výlet do Stockholmu za 520 Kč
3.6.2015

Prázdninový výlet do Stockholmu za 520 Kč

O této nabídce

Stockholm je jednoznačně jedním s nejkrásnějších měst Evropy, kam se přitom dostanete v ČR doslova za pár korun. Do Benátek severu, jak se Stockholmu (NYO) někdy říká, se nejlevněji dostanete s Wizzairem s odletem z Katowic (KTW) za neskutečných 520 Kč za zpáteční letenku (cena při platbě kartou v polských zl., při platbě v Kč je cena asi o 30 Kč vyšší). Za tuto cenu přitom letenky mohou koupit i nečlenové Wizzair Discount Clubu!

Podmínky tarifu

  • Zavazadlo: v ceně příruční malé zavazadlo 10kg, maximální rozměry 42 x 32 x 25 cm
  • Rezervace: přímo na stránkách Wizzairu
  • Termíny: srpen a září – např. prodloužený víkend 21. – 24.8.

[singlepic id=505 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Jak stylověji se můžete v Benátkách severu ubytovat, než na lodi kousek od centra – kajuta s vlastní sprchou a toaletou Vás vyjde zhruba na 1350 Kč za os. a noc. Pokud jste konzervativnější, můžete se ubytovat třeba v tomto hostelu v centru, kde za dvojlůžkový pokoj se snídaní zaplatíte 1160 Kč za os. a noc.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)