Prázdninový Petrohrad z Prahy za 4 676 Kč
21.2.2019

Prázdninový Petrohrad z Prahy

4 676

O této nabídce

Dlouho jsme tu neměli žádnou pěknou akci do carského Ruska. Je třeba to napravit a přicházíme s velice sympatickou cenou 4 676 Kč za přímé lety z Prahy do krásného Petrohradu. Za tuto cenovku se dá letět od dubna až do srpna tohoto roku a termínů je fakt hafec. Lety jsou operovány Smartwings, ale pozor – v ceně je výjimečně jen příruční zavazadlo. Ale pokud se sem vydáte jen na pár dní, tak bohatě postačí.

„Pitěr“, jak tomu říkají místní, je nádherné carské město ležící v severozápadní části Ruska. Dlouhá léta bývalo hlavním městem Ruského impéria a i to se podepsalo na tom, že město má cestovateli opravdu co nabídnout. Za návštěvu stoprocentně stojí Palácové náměstí se Zimním palácem a známou Ermitáží, dále pak Katedrála Vzkříšení Ježíše Krista, Petropavlovská pevnost s katedrálou sv. Petra a Pavla a spoustu dalších.  Při putování po místních památkách se určitě nezapomeňte stavit na slavný boršč nebo výborné pirožky a zapít je můžete „jedním“ panáčkem vodečky. No nudit se tu rozhodně nebudete!

Super termín vychází například na prodloužený víkend 15. 6. – 18. 6. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ceny za ubytování v Petrohradě rozhodně nezruinují vaší peněženku. Kdo si ovšem bude chtít připlatit za trochu luxusu, tak samozřejmě může. V Petrohradu můžeme doporučit Hotel Roses, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 750 Kč/os. Další variantou je hotel Art Avenue, kde dvoulůžák stojí za 870 Kč/os.
Další možnosti ubytování hledejte na Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Do Ruska bohužel občané České republiky potřebují víza. Vízum nejlevněji pořídíte v ruském vízovém centru v Praze nebo Brně. Nejvíce se Vám vyplatí „vízum na klíč“ za 2300 Kč, kde je v ceně pozvání (běžná cena 500 – 600 Kč) a také vyplnění všech formulářů. Stačí, když do vízového centra dorazíte jen s pasem, fotkou a pojištěním a zbytek již udělají za vá

Náhled letenky z Prahy do Petrohradu za 4 676 Kč

Prázdninový Petrohrad z Prahy za 4 676 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)