Prázdninový New York z Prahy za 11690 Kč
29.12.2015

Prázdninový New York z Prahy

O této nabídce

Prázdninové letenky do USA je problém, který pravidelně řešíme každý rok – cena během jara vyroste až nad 20 tis. Kč a dolů už se nehne ani o píď. Jestliže plánujete letní cestu do Ameriky a rádi byste se pořídili letenky za výhodnou cenu, můžete využít aktuální nabídky Air Canada a koupit si letenky z Prahy do New Yorku za 11690 Kč. Pokud pojedete do USA na Work & Travel, je tato nabídka jako dělaná i pro vás.

Díky tomu, že cestou tam budete mít téměř celodenní přestup v Torontu, můžete se podívat do centra nebo si půjčit auto a zajet se podívat na Niagarské vodopády.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Maximální délka pobytu: 3 měsíce

[/highlightbg]

Ubytování

Levné ubytování v centru New Yorku v 2* hotelu se společnou sprchou můžete pořídit přibližně za 1 tis. Kč na os. a noc.

Jestliže preferujete více pohodlí a vlastní koupelnu, zaplatíte za pokoj v tomto 3* hotelu přibližně 1500 Kč na os. a noc.

Cestování po USA

Po USA můžete nejlevněji cestovat autobusem se společností Megabus, která prodává jízdenky po celém západním pobřeží už za 1$.

Druhou možností je půjčení auta a cestování po vlastní ose. Nejvýhodnější nabídky téměř všech předních půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

ESTA a ETA

Před cestou do USA si nezapomeňte schválit ESTA, na základě které budete oprávněni po dobu 2 let navštěvovat USA. Cena je 14 $ a vše si můžete vyřídit online během pár minut na těchto stránkách.

Vzhledem k tomu, že je v obou směrech přestup v Kanadě, nezapomeňte si podle nových pravidel vyřídit také autorizaci ETA – postup je stejný jako u ESTA na tomto webu.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)