Prázdninový Kyjev za 920 Kč
16.5.2016

Prázdninový Kyjev

O této nabídce

Ukrajina je díky své nádherné přírodě a historickým městům Kyjev a Lvov stále navštěvovanější prázdninovou destinací pro ty, kdo dávají přednost aktivnější dovolené bez moře (mimochodem, Ukrajina nabízí i moře :)). Nízkonákladová aerolinka Wizzair pro takové cestovatele právě nabízí velice zajímavý tarif, v rámci nejž si můžete zaletět z Katowic do Kyjeva na 2 dny, týden, nebo třeba i 14 dní a projet si celou Ukrajinu jen za 920 Kč. Cena platí pro členy Wizzair Discount Clubu, pro nečleny jsou letenky o pár stovek dražší.

Tuto akci je možné spojit také s akcí Leo Expresssu z Prahy do Užgorodu / Mukačeva a zpátky např. letět letadlem z Kyjeva. Jednosměrná jízdenka i o letních prázdninách stojí 399 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Wizzairu
  • Zavazadlo: v ceně jen příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm
  • Wizzair Discount Club: o jeho výhodách se dočtete zde
  • Nejlevnější termíny: 21. – 28.7., 21.7. – 2.8., 23. – 27.8., 25. – 27.8.
  • Rezervace jízdenek na Leo Express: www.le.cz

Tip na cestování po Ukrajině: jízdenky na vlak na Ukrajině stojí doslova pár korun a můžete je koupit dopředu online na stránkách Ukrajinských drah.

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Kyjevě i kdekoliv jinde na Ukrajině můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu.

Jak do Katowic

Nejpohodlnější a hlavně i nejlevnější cesta do Katowic je autem, protože místní letiště poskytuje autům s českou SPZ slevu na parkování 90 %.

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete / nemůžete jet autem, nejvýhodněji Vás vyjde cesta s Leo Expressem, který jízdenky z Prahy prodává už za 299 Kč.


guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Pavla

Dobrý den,
myslíte se ze je cestovani (s dítětem) do Uzgorodu bezpečné? Chceme jet s dcerou v červnu, ale naši přátelé ( Ukrajinci) nás od cesty zrazuji, že je to nebezpečné. Koupili jsme si Přes Vás právě jízdenky s LE. Děkuji za názor.

Lukáš Herma

Dobrý den byli jsme v uzhorodu a potom i v kolocave a chusti před týdnem na svatební cestě a úplně v pohodě. Neviděl jsem jediný důvod proč by to mělo být nebezpečné. Nádherná příroda, přátelští lidé… zadne znamky valky, potkali jsme asi tak dva vojaky na dovolene. Kdybyste měla jakýkoliv dotaz rád Vám na cokoliv odpovím.

Hana

Dobrý den,

Užhorod je opravdu klidné místo, co by tam mělo být nebezpečného? Ruská vojska jsou více jak 1000 km daleko…

Katka D.

Byli jsme v Kyjevě (nádherné město) loni a moc se mi tam líbilo, ceny jsou tam neskutečně příznivé, metro stojí 4 UAH bez ohledu na délku jízdy (což je méně než 4,- Kč) a mašrutky stojí taky tak podobně, z letiště se dostanete zhruba za 3,50 UAH. O levných vstupech do památek, alkoholu nemluvě… 🙂 Luxusní hotel na 3 noci nás pro 2 vyšel na necelých 1.200,- Kč. Co víc si přát… 🙂

Thomas Hare

Mohu vědět jméno hotelu? Nic podobného nemohu najít. Děkuji vřele

Honza

„Nejpohodlnější a hlavně i nejlevnější cesta do Katowic je autem, protože místní letiště poskytuje autům s českou SPZ slevu na parkování 90 %.“
Kde je k dispozici tato informace? Na stránkách letiště to nikde nevidím…
Díky

Honza

Ok, už jsem to našel, z mobilu se to nezobrazilo, z notebooku už jo

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)