Prázdninový Kyjev za 920 Kč
16.5.2016

Prázdninový Kyjev

O této nabídce

Ukrajina je díky své nádherné přírodě a historickým městům Kyjev a Lvov stále navštěvovanější prázdninovou destinací pro ty, kdo dávají přednost aktivnější dovolené bez moře (mimochodem, Ukrajina nabízí i moře :)). Nízkonákladová aerolinka Wizzair pro takové cestovatele právě nabízí velice zajímavý tarif, v rámci nejž si můžete zaletět z Katowic do Kyjeva na 2 dny, týden, nebo třeba i 14 dní a projet si celou Ukrajinu jen za 920 Kč. Cena platí pro členy Wizzair Discount Clubu, pro nečleny jsou letenky o pár stovek dražší.

Tuto akci je možné spojit také s akcí Leo Expresssu z Prahy do Užgorodu / Mukačeva a zpátky např. letět letadlem z Kyjeva. Jednosměrná jízdenka i o letních prázdninách stojí 399 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Wizzairu
  • Zavazadlo: v ceně jen příruční zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm
  • Wizzair Discount Club: o jeho výhodách se dočtete zde
  • Nejlevnější termíny: 21. – 28.7., 21.7. – 2.8., 23. – 27.8., 25. – 27.8.
  • Rezervace jízdenek na Leo Express: www.le.cz

Tip na cestování po Ukrajině: jízdenky na vlak na Ukrajině stojí doslova pár korun a můžete je koupit dopředu online na stránkách Ukrajinských drah.

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Kyjevě i kdekoliv jinde na Ukrajině můžete výhodně rezervovat na stránkách bookingu.

Jak do Katowic

Nejpohodlnější a hlavně i nejlevnější cesta do Katowic je autem, protože místní letiště poskytuje autům s českou SPZ slevu na parkování 90 %.

Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete / nemůžete jet autem, nejvýhodněji Vás vyjde cesta s Leo Expressem, který jízdenky z Prahy prodává už za 299 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)