Prázdninový Kyjev z Bratislavy za 1 025 Kč
5.6.2019

Prázdninový Kyjev z Bratislavy

1 025

O této nabídce

Včera se uzavřela pětidílná minisérie Černobyl vysílaná na HBO. A tomu, kdo ji s napětím sledoval jistě musí běhat mráz po zádech ještě dnes ráno. Autoři seriálu se i přes drobné dramatické odbočky dokázali velmi dobře držet historické linky a celá minisérie má tedy až dokumentární charakter. V návaznosti na zhlédnutí Černobylu bychom pak všem určitě doporučili návštěvu samotné elektrárny ležící severně od Kyjeva u hranic s Běloruskem. A čím dříve, tím lépe, neboť silný zážitek z exkurze se vám ve spojení s čerstvými seriálovými dojmy zaručeně vryje hluboko pod kůži.

K cestě do Kyjeva bychom využili leteckého spojení z Bratislavy, odkud létají obě největší evropské nízkonákladovky – Ryanair na hlavní letiště Boryspil & Wizzair na menší Zhuliany. U prvního zmíněného dopravce pořídíte nejlevnější letenky během srpna, zatímco u jeho maďarského konkurenta na konci června (ale v srpnu samozřejmě také). V obou dvou případech za zpáteční letenky zaplatíte lehce nad tisícovku, přičemž nejlepší cenovka visí u termínu od 22. do 29. srpna, a to 1 025 Kč.

Pro návštěvu areálu bývalé jaderné elektrárny a jejího okolí budete však potřebovat speciální povolení. To i samotný výlet do Černobylu nebo i sousedního města „města duchů“ (Pripjať) vám pomůže zajistit některá z místních prověřených agentur. My jsme osobně byli spokojeni se službami Chernobylwel, a proto ji s klidným srdcem doporučíme i vám (celodenní výlet do Černobylu vč. povolení, obědu, půjčení dozimetru a pojištění vyjde na 119 €).

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu či Wizzairu (alternativně pak přes náš vyhledávač)
 • Zavazadla:
  • Ryanair: 1 ks malého příručáku s rozměry 40 x 25 x 20 cm
  • Wizzair: 1 ks malého příručáku s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: léto 2019
 • Termíny:
  • 21. – 24. 6. za 1 798 Kč anebo za 1 284 Kč pro členy WDC (s Wizzairem)
  • 24. 6. – 1. 7. za 1 670 Kč anebo za 1 156 Kč pro členy WDC (s Wizzairem)
  • 5. – 8. 8. za 1 090 Kč (s Ryanairem)
  • 12. – 19. 8. za 1 670 Kč  anebo za 1 156 Kč pro členy WDC (s Wizzairem)
  • 22. – 26. 8. za 1 201 Kč (s Ryanairem)
  • 22. – 29. 8. za 1 025 Kč (s Ryanairem)

Ubytování

Kvalitní a pohodové bydlo seženete v Kyjevě za nevelký peníz. Tento pěkný tříhvězdový hotel v centru města vyjde na 648 Kč/os./noc. a skvělou volbou bude i tento oblíbený apartmán v srdci Kyjeva za 562 Kč/os./noc. Méně nároční cestovatelé se pak podívají na tento Maison Blanche za 380 Kč/os./noc. Kousek od hlavního vlakového nádraží, odkud vyráží výpravy do Černobylu, bychom si bookli tento Boutique hotel za 592 Kč/os./noc.

 

Náhled letenky z Bratislavy do Kyjeva za 1 025 Kč

Prázdninový Kyjev z Bratislavy za 1 025 Kč


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)