Prázdninový Island z Prahy již od 3639 Kč
3.11.2016

Prázdninový Island z Prahy

O této nabídce

Britská nízkonákladová společnost Easyjet dnes zveřejnila letové řády na celou letní sezónu 2017. Tak na co ještě čekat, když si již nyní můžete ulovit spousty letenek za nádherné ceny! Nabízí se například úžasná islandská příroda během letních prázdnin již za 3639 Kč.

 • Rezervujte: přímo na stránkách Easyjet
 • Dostupnost: letní sezona 2017
 • Zavazadlo: v ceně je 1 ks příručního zavazadla o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Nejlevnější termíny:
  • Praha – Londýn/Gatwick – Reykjavík – Londýn/Gatwick – Praha 20. (21.) – 28. 6. za 3639 Kč
  • Praha – Londýn/Gatwick – Reykjavík – Londýn/Gatwick – Praha 1. (2.) – 9. 8. za 3763 Kč
  • nejprve rezervujte let Praha – Londýn pro dvě osoby a následně přidejte let z Londýna do Reykjavíku (na LGW přiletíte v 11pm a odlétáte ráno, proto počítejte s menším šlofíkem)
  • dostupných je mnoho termínů, vybrali jsme jen ty nejlevnější 🙂

Ubytování

Jednoduše si svůj srub či boudu, případně hotelový pokoj rezervujte přes Booking.

Přímo v hlavním městě Reykjavíku můžete zkusit nocleh v tomto skromném hostelu přímo v centru již za 1350 Kč/os/noc. Během cest po tzv. Golden circlu najdete prima střechu nad hlavou v tomto sympatickém hostelu za 2135 Kč/os/noc. Případně pokud Vás bude cestovat více, tak jistě doporučujeme využít široké nabídky chat, které jsou většinou vhodné pro 4 osoby.

Co na Islandu?

Po krátké prohlídce hlavního města Reykjavíku, kde za návštěvu určitě stojí moderní koncertní hala jménem Harpa ležící v sousedství přístavu. Druhou majestátní památkou ve městě je pak kostel Hallgrimskirja.

V blízkosti metropole si také projeďte tzv. Golden circle, neboli okruh s velkou hustotou zajímavých míst. Mezi než lze zadit národní park Thingvellir, oblast Geysir dle níž si sirné prameny s občasnými erupcemi získaly jméno, vodopád Gulfoss, koupání v termální lázni zv. Secret lagoon nebo kráter Kerid.

Během dalších dní na jihovýchodní pobřeží navštivte i další úžasné a majestátní vodopády jako Skogafoss či Seljalandsfoss. Bezesporu zajímavým místem je i útes Reynisfjara s okolní pláží pokrytou černým pískem. Toto unikátní místo je vyhlášené i výskytem „národních ptáků“ – papuchalků. Dále východněji leží Glacier lagoon, která Vás jistě uchvátí svou fotogeničností a takřka dokonalou hrou odstínů modrých barev.

Počasí

Během letních měsíců se teploty pohybují mezi 10° a 15°C. Ovšem stále platí, že počasí zde může být velice proměnlivé a vítr na ostrově fouká prakticky vždy.

Autopůjčovna

Pokud plánujete letět jen s malým příručním batůžkem a nehodláte se pouštět do větších treků, tak jistě nezastupitelným pomocníkem na Vašich cestách po Islandu bude jakékoliv dvoustopé vozidlo. Širokou nabídku samozřejmě naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky za 3639 Kč

Prázdninový Island z Prahy již od 3639 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)