Prázdninový Amsterdam z Prahy za 1 806 Kč
13.4.2017

Prázdninový Amsterdam z Prahy

O této nabídce

Naplánujte si letní výlet do země tulipánů, mlejnů a shopů a objevte krásy nizozemské metropole Amsterdamu. Na křídlech letecké společnosti easyJet si tam zaletíte z Prahy během letních prázdnin od 1 806 Kč. V Amsterdamu strávíte několik pohodových dní plných relaxu a zábavy, půjčíte si kola a sjezdíte celé město, navštívíte místní muzea i další památky a po večerech na Vás bude čekat spousta legrace na březích zdejších kanálů.
 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručáku limitovaného rozměry 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2017
 • Termíny:
  • 23. – 28. 6. za 1 953 Kč
  • 20. – 24. 7. za 1 873 Kč
  • 3. – 7. 8. za 1 903 Kč
  • 9. – 13. 8. za 1 868 Kč
  • 24. – 30. 8. za 1 988 Kč
  • 29. – 31. 8. za 1 806 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí při nákupu alespoň 2 ks letenek. Pokud jich zakoupíte více, tak bude cena ještě o trošku nižší neb se mezi všechny cestující rozdělí administrativní poplatek.

Ubytování

Ubytování v hlavním městě Nizozemska rozhodně nepatří mezi ty z nejlevnějších. Vyzkoušet byste mohli tuto sympatickou rezidenci v centru za 1 189 Kč/os./noc. Pokud Vám nevadí sdílený pokoj, pak bychom volili tento oblíbený hostel za 1 042 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit naleznete na stránkách Bookingu nebo hoďte oko na srovnavač služeb Trivago. Bydlení přímo od místních se vyplatí hledat na serveru AirBnB.

Během letních dní by zajímavou a úspornější volbou mohl být i například kemp. V tomto hezkém a čistém kempu si lze postavit stan za 10 €/os./noc, počítejme však spíše s chatkou pro 4 osoby za 85 € (při limitech příručního zavazadla je brát stan a spacák dost nepraktické 😀 ).

Jak z letiště do centra

 

Z letiště Schiphol se do centra dostanete velice jednoduše a můžete vybírat z vlakových i autobusových spojení. Vlak Nizozemských drah jedoucí na hlavní vlakové nádraží Centraal stojí 5,2 € za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá 15 – 20 minut. Další možností jsou autobusy, a to buď linka GVB č. 69 mířící z letiště na zastávku metra Sloterdijk (2,9 € a 40 minut cesty) anebo Airport Express bus č. 197 (5 € a 30 minut jízdy).

Pro samotný pohyb po Amsterdamu určitě využijte širokou nabídku půjčoven bicyklů a užijte si tak přirozenou atmosféru města. Pokud nejste velkými fanoušky jízdy na kole, tak si kupte jednodenní jízdenku za 7,5 €, která platí na tramvaje, metro, autobusy i lodě.

 

Náhled letenek z Prahy do Amsterdamu za 1 806 Kč

Prázdninový Amsterdam z Prahy za 1 806 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)