Prázdninové Thajsko pohodlně z Prahy za 13312 Kč
18.5.2016

Prázdninové Thajsko pohodlně z Prahy

O této nabídce

Pokud se vám nepodařilo chytit včerejší chybu, můžete využít aktuální akce Aeroflotu, který prodává na období letních prázdnin letenky z Prahy (PRG) na Phuket (HKT) za skvělých 13312 Kč. Výhodou je také to, že v každém směru vás čeká jen jeden krátký přestup v Moskvě, takže na cestě strávíte naprosté minimum času.

Ani v červenci se v Thajsku nemusíte být špatného počasí – toto období je naopak ideální k návštěvě ostrovů na východě Thajska, hlavně Ko Samui a Ko Tao. V tomto odbobí také můžete vyrazit na džungle na severu Thajska, kde najdete spoustu zeleně, květů a vodopádů plných vody po květnových / červnových deštích.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Cestovní období: červen – říjen 2016

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celém Thajsku si můžete nejlevněji rezervovat na stránkách Agody.

Na Ko Samui jsme několikrát sami vyzkoušeli  toto luxusní ubytování v banánovém háji za rozumnou cenu a byli jsme vždy maximálně spokojeni.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)