Prázdninové Thajsko pohodlně z Prahy za 13312 Kč
18.5.2016

Prázdninové Thajsko pohodlně z Prahy

O této nabídce

Pokud se vám nepodařilo chytit včerejší chybu, můžete využít aktuální akce Aeroflotu, který prodává na období letních prázdnin letenky z Prahy (PRG) na Phuket (HKT) za skvělých 13312 Kč. Výhodou je také to, že v každém směru vás čeká jen jeden krátký přestup v Moskvě, takže na cestě strávíte naprosté minimum času.

Ani v červenci se v Thajsku nemusíte být špatného počasí – toto období je naopak ideální k návštěvě ostrovů na východě Thajska, hlavně Ko Samui a Ko Tao. V tomto odbobí také můžete vyrazit na džungle na severu Thajska, kde najdete spoustu zeleně, květů a vodopádů plných vody po květnových / červnových deštích.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz tento KALENDÁŘ TERMÍNŮ
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Cestovní období: červen – říjen 2016

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celém Thajsku si můžete nejlevněji rezervovat na stránkách Agody.

Na Ko Samui jsme několikrát sami vyzkoušeli  toto luxusní ubytování v banánovém háji za rozumnou cenu a byli jsme vždy maximálně spokojeni.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Xmen

Ahoj,

rádi bychom s přítelkyní v zimě (období volna a svátků u nás až do konce roku) do Thajska. Nyní jsou ceny letenek 20k. Očekávat, že se něco podaří najít nebo už to lepší nebude? Máte někdo zkušenosti?

Termín nám doporučujete? Díky.

Josef Libiš

Zakoupeno jiz dnes odpoledne pres levnocestovani.cz – funguje, ale uz odpoledne zbyvalo poslednich 5 mist 🙁 Good hunting 😉

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)