Prázdninové letenky na Korfu za 1674 Kč
22.6.2015

Prázdninové letenky na Korfu za 1674 Kč

O této nabídce

S mimořádně výhodnou prázdninovou nabídkou aktuálně přichází společnost Condor, která prodává letenky z Lipska (LEJ) na Korfu (CFU) v červnu / červenci za 60 EUR neboli přibližně 1674 Kč. Korfu je přitom turisticky možná nejzajímavější ostrov celého Řecka, který nabízí spoustu přírodních i historických památek a určitě stojí za návštěvu.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: přímo na stránkách Condoru
  • Zavazadlo: v ceně je pouze příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti do 6 kg, odbavené zavazadlo je za příplatek 20 EUR za jednosměrnou letenku

Termíny

  • Odlety: 23.6., 30.6., 7.7.,
  • Návraty: 30.6., 7.7., 21.7.

[singlepic id=521 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování

Ubytování na Korfu není nijak drahé, takže slušný apartmán pro 2 kousek od pláže seženete už kolem 3800 Kč na týden. Pokud jste náročnější, počítejte s cenou kolem 5500 Kč – např. tento.

Jak do Lipska

Z Prahy se nejlépe do Lipska dostanete autobusy Flixbus, které jezdí 3x denně za cenu zhruba 450 Kč za jednosměrnou jízdenku.

Autem kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)