Prázdninové Filipíny z Mnichova za 10582 Kč
18.6.2016

Prázdninové Filipíny z Mnichova

O této nabídce

Pokud byste rádi vyrazili o letních prázdninách na exotickou dovolenou a neradi byste tam potkali zástupy množstvím turistů, můžete vyrazit v červenci na stále oblíbenější Filipíny už za 10582 Kč s odletem z nedalekého Mnichova. Na Filipínách sice v této době probíhá období dešťů, ale i zde můžete najít místa, kde budete moci strávit dostatek slunečných dní bez větších dešťů.

V červenci bývá nejlepší počasí na východních ostrovech Filipín, zejména na Siargau a okolí. I zde vás může překvapit déšť, ale pravděpodobnost dobrého počasí je poměrně vysoká.
[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek
  • Zavazadla: v ceně jsou 2 odbavená zavazadla 23 kg
  • Cestovní období: červenec 2016
  • Příklady termínů: 4. – 17.7.REZERVUJ

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Filipínách nejlevněji seženete na stránkách Agody, občas se ale nějaký hezký hotel najde i na oblíbeném bookingu nebo na Trivagu.

Přelety mezi ostrovy

Po příletu do Manily pořídíte přelety mezi ostrovy už za pár stovek se společnostmi Air Asia, Cebu Pacific a Philippine Airlines.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se z Prahy nejlevněji dostanete autobusem se společnostmi Regio Jet, Eurolines nebo Flixbus. Cena jednosměrných jízdenek začíná okolo 400 Kč za jednosměrnou jízdenku.


Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)