Prázdninové Filipíny z Mnichova za 10582 Kč
18.6.2016

Prázdninové Filipíny z Mnichova

O této nabídce

Pokud byste rádi vyrazili o letních prázdninách na exotickou dovolenou a neradi byste tam potkali zástupy množstvím turistů, můžete vyrazit v červenci na stále oblíbenější Filipíny už za 10582 Kč s odletem z nedalekého Mnichova. Na Filipínách sice v této době probíhá období dešťů, ale i zde můžete najít místa, kde budete moci strávit dostatek slunečných dní bez větších dešťů.

V červenci bývá nejlepší počasí na východních ostrovech Filipín, zejména na Siargau a okolí. I zde vás může překvapit déšť, ale pravděpodobnost dobrého počasí je poměrně vysoká.
[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek
  • Zavazadla: v ceně jsou 2 odbavená zavazadla 23 kg
  • Cestovní období: červenec 2016
  • Příklady termínů: 4. – 17.7.REZERVUJ

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Filipínách nejlevněji seženete na stránkách Agody, občas se ale nějaký hezký hotel najde i na oblíbeném bookingu nebo na Trivagu.

Přelety mezi ostrovy

Po příletu do Manily pořídíte přelety mezi ostrovy už za pár stovek se společnostmi Air Asia, Cebu Pacific a Philippine Airlines.

Jak do Mnichova

Do Mnichova se z Prahy nejlevněji dostanete autobusem se společnostmi Regio Jet, Eurolines nebo Flixbus. Cena jednosměrných jízdenek začíná okolo 400 Kč za jednosměrnou jízdenku.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)