Prázdninová Sardinie z Berlína za 1 141 Kč
19.7.2019

Prázdninová Sardinie z Berlína

1 141

O této nabídce

Táhne-li vás to za parádní koupačkou do oblasti Středomoří, ale na druhou stranu vás odrazují vyšší ceny letenek během prázdnin? Pak byste určitě měli zbystřit současnou nabídku Ryanairu, který nabízí letenky z Berlína na severozápadní pobřeží Sardinie, do města Alghero, za 1 141 Kč. To je cenovka, které se během srpnových termínů odolává jen velmi těžko. Tak sbalte plavky s ručníkem do malého příručáku a hurá k moři.

A co čekat od Sardinie?

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen 2019
 • Termíny:
  • 30. 7. – 6. 8. za 1 381 Kč
  • 6. – 13. 8. za 1 381 Kč
  • 13. – 20. 8. za 1 141 Kč
  • 20. – 27. 8. za 1 141 Kč

Ubytování

Přímo v Algheru bychom si pro bydlo vybrali tento skvěle hodnocený apartmán za 1 072 Kč/os./noc anebo takovýto apartmán Civico 17 za 893 Kč/os./noc včetně snídaně. Další a velmi širokou nabídku ubytovacích služeb na celém ostrově naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB.

Jak do Berlína?

Brzký ranní odlet pohodově stihnete nočním autobusem společnosti Flixbus odjíždějícím z Florence v 21:40. Přímo na berlínském letišti Tegel pak vystoupíte o necelých 6 hodin později (03:20) a máte ještě slušnou časovou rezervu pro případ nenadálých okolností. Cena této jízdenky vychází na 549 Kč. Zpáteční cesta je již jen na vás. Můžete se Berlíně zdržet a pokračovat domů vlakem Českých drah či autokarem společnosti Regiojet, anebo se opět spolehnout na Flixbus.

Autopůjčovna

Určitě si na Sardinii půjčte auťák, jen díky němu vyvaříte z návštěvy ostrova i během pár dní maximum. Mrkněte si třeba do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

 

Náhled letenky z Berlína do Alghera za 1 141 Kč

Prázdninová Sardinie z Berlína za 1 141 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)