Prázdninová Paříž z Prahy za 2 644 Kč
27.2.2019

Prázdninová Paříž z Prahy

2 644

O této nabídce

Zaleťte si do Paříže, jednoho z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst Evropy. Letenky z Prahy jsou k mání za 2 644 Kč. Vydat se sem můžete od dubna až do září, tedy i během letních prázdnin. A co je hlavní – během prázdnin to létá téměř každý den! Můžete sem tedy vyrazit jen na víkend, na prodloužený víkend, na týden a nebo na delší dobu, půjčit si auto a prozkoumat tak i jiné oblasti Francie (Bretaň, Normandii, nebo naopak Azurové pobřeží atd.) Využít této nabídky můžete i jako přípoj, pokud jste třeba ulovili některou z našich super akcí do Karibiku nebo do Kanady. Každý si zde tedy to své najde!

Paříž asi není třeba představovat. Každý zná ty hlavní atrakce jako je Eiffelovka, Notre Damme, Sacré Coeur, Louvre, Champs Elysées, La Défense apod. Doporučujeme ale kromě návštěvy těchto míst nasát i trošku té pařížské atmosféry – například dát si snídani v podobě čerstvého croissantu s výbornou kávou v některé z kaváren u Montmartru, posedět se sklenkou francouzského vína na březích Seiny a pozorovat okolní ruch, odpočinout si na lavičkách v Lucemburských zahradách a nebo zajít třeba na některé z představení do Moulin Rouge.

Super termín vychází například na prodloužený víkend o prázdninách, 19. 7. – 22. 7. Tento termín můžete rezervovat zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: duben – září 2019
  • Termíny:
    • letět se dá téměř každý den (kromě některých nedělí) – termíny hledejte a rezervujte zde >>

Ubytování

Paříž rozhodně nepatří mezi levné destinace. Ale i tak se tu dá najít ubytko za poměrně slušný peníz. Kousek do náměstí Place de la Bastille se můžete ubytovat v Acacia Hotel, kde za jednoduchý dvoulůžák zaplatíte jen 690 Kč. Doporučit také můžeme Alexandrine Opera, kde vás dvoulůžák vyjde na 1 015 Kč/os a nebo The Element Hotel za 890 Kč/os.
Další možnosti ubytování hledejte na portálech jako je Hotels.com, Booking.com, případně AirBnB.

Jak do centra

Z Prahy přiletíte na letiště Charles de Gaulle, odkud můžete jet do centra pohodlně metrem. Doporučujeme si zakoupit lístek na prodloužený víkend Paris Visite, který platí na všechny cesty vlakem RER (metrem, autobusy), ale také třeba na lanovku na Montmartre. Kromě toho s tímto lístkem dojedete i do Versaille. Na 2 dny vyjde na 39 EUR, tři dny potom stojí 54 EUR.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 2 644 Kč

Prázdninová Paříž z Prahy za 2 644 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

ČSA

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)