Prázdninová Mallorca z Prahy za 2 402 Kč
10.7.2019

Prázdninová Mallorca z Prahy

2 402

O této nabídce

Lufthansa jde do boje s Ryanairem! Přichází se super cenami letenek na velice populární letní trase Praha – Mallorca – a to za 2 402 Kč. Tímto snížením cen tak začíná totiž „lézt do zelí“ Rynairu, který si zde udržuje svůj „monopol. Ovšem – co si budeme povídat – Lufthansa nabízí mnohem lepší služby než Ryanair, tudíž pokud jste doteď váhali s koupí letenek, tak už nemusíte.

V ceně máte klasické příruční zavazadlo. Za tuto a podobnou cenu se dá letět na konci prázdnin a začátkem září, kdy Mallorca nabízí stále krásné teplé počasí. Lety jsou s krátkými přestupy.

Ostrov sangríi a blyštivých perel, vonící kořením a sálající žár slunce, je přehlídkou pláží i hor uprostřed Středozemního moře. Východní část Mallorky se pyšní jemňoučkým pískem pozvolna klesajícím do tyrkysových vod ideálních ke koupání, naopak na západě ostrova se k nebi tyčí vysoké kopce a obnažená skaliska vábící z prozkoumání. Celá tato úchvatná krajina je navíc kořeněná historickými skvosty, monumentálnost katedrály Panny Marie, přezdívaná La Seu, vás dostane na kolena a vyrazí dech.

Super termín vychází například od 21. 8. – 27. 8. Tento termín rezerujte zde >>

 

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Lufthansa
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: srpen – září 2019
 • Termíny:
  • 4. 9. – 11. 9. za 2 402 Kč
  • 28. 8. – 3. 9. za 2 513 Kč
  • 28. 8. – 4. 9. za 2 513 Kč
  • 23. 8. – 3. 9. za 2 513 Kč
  • 23. 8. – 27. 8. za 2 402 Kč
  • 21. 8. – 27. 8. za 2 402 Kč
  • … a další

Ubytování

tak například v letovisku Port d´Alcudia můžeme doporučit Hostal Vista Alegre by Eurotels, kde za dvoulůžák zaplatíte 1 050 Kč/os. Trošku dražší alternativou je pak Hotel Gracia Grace and Chic v El Arenal, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 1 400 Kč/os.

Další možnosti, kde složit hlavu, naleznete tradičně na Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 2 402 Kč

Prázdninová Mallorca z Prahy za 2 402 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)