Prázdninová Malaga z Norimberku za 1822 Kč
1.6.2017

Prázdninová Malaga z Norimberku

O této nabídce

Prázdniny se kvapem blíží a pořádnou letní koupačku u moře su budeme moct užívat už za pár týdnů. Jednou z nejzajímavějších aktuálních nabídek jsou letenky z nedalekého Norimberku do andalúzské Malagy. Nejlevnější termín za 1822 Kč se přitom přesně kryje s červencovými státními svátky, takže na výlet ani nepropálíte zbytečně moc dovolené.

Malaga je klidné a naprosto pohodové město s hezkou pláží, malým tropickým parkem, krásnou katedrálou a mnoha romantickými uličkami. Je také ideálním možným výchozím bodem pro výlety na nedaleký Gibraltar, do skalního městečka Ronda, možná nejhezčího města Španělska – Granady či dalších měst Cordoby a Sevilly. Nestává se často, aby nás nějaké místo uschvátilo tak, že bychom se sem pravidelně vraceli, ale právě Malaga je jednou z těchto pár výjimek. Pokud se tedy rozhodnete pro výlet do Malagy, určitě nebudete litovat.

  • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanair
  • Zavazadla: v ceně klasické kabinové, 55 x 40 x 20 cm a malá kabelka nebo taška 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: nejlevněji červen – červenec (nejlevnější termín 4. – 11.7.)

Ubytování

Ubytování v krásném novém apartmánu v centru Malagy Vás vyjde přibližně na 850 Kč na os. a noc. Pokud preferujete hotel, krásné ubytování v 3* hotelu v centru 10 minut od pláže vyjde přibližně za 1300 Kč / os. a noc.

Půjčení auta

V Malaze dporučujeme půjčit si na pár ní auto, kterým byste mohli vyrazit na výlety. Půjčení stojí jen asi 500 Kč na den, což je v létě u moře skvělá cena. Nejlepší nabídky spousty půjčoven najdete v naší autopůjčovně.

Náhled tarifu

Prázdninová Malaga z Norimberku za 1822 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)