Praha – Manila za 8480 Kč!
25.5.2015

Praha - Manila

O této nabídce

Aerolinka Cebu Pacifik spustila opět velice oblíbenou promoakci, v které nabízí letenky opravdu za pár korun.  Díky této akci si tak můžete zaletět z Dubaje do Manily za skvělých 1807 Kč  za zpáteční letenku! Do Dubaje se z Prahy přitom dostaneme za pěkných 6690 Kč. Celková cena letenky do Manily je tedy přibližně 8497 Kč. Pokdu by jste chtěli letět se zavazadlem, zaplatíte o 2000Kč více. Všechny termíny hledejte na stránkách Cebu Pacific air. V ceně je příruční zavazadlo o  56 x 36 x 23cm a váze 7kg.

Vaše cesta nemusí končit ani v Manile – můžete pokračovat do dalších zemí JV Asie, doporučujeme Singapur, Malajsii, Tchaj-wan…nejlevněji se společnostmi Cebu pacific air nebo Air Asia.

Podmínky akce:

  • Platnost tarifu: velmi krátce, než se vyprodá, což bývá opravdu rychle
  • Cestovní období: leden-březen 2016
  • Kalendář levných letenek do Dubaje naleznete zde

Příklad rezervace do Manily – 8480 Kč

Trocha inspirace:

Pokud by se někdo chtěl inspirovat naším výletem, itinerář cesty je: Praha-Dubaj-Manila-Singapore-Manila-Puerto Princesa-Cebu-Boracay-Manila-Dubaj-Praha, celková doba výletu asi 17 dní. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)