Praha – Manila za 8480 Kč!
25.5.2015

Praha - Manila

O této nabídce

Aerolinka Cebu Pacifik spustila opět velice oblíbenou promoakci, v které nabízí letenky opravdu za pár korun.  Díky této akci si tak můžete zaletět z Dubaje do Manily za skvělých 1807 Kč  za zpáteční letenku! Do Dubaje se z Prahy přitom dostaneme za pěkných 6690 Kč. Celková cena letenky do Manily je tedy přibližně 8497 Kč. Pokdu by jste chtěli letět se zavazadlem, zaplatíte o 2000Kč více. Všechny termíny hledejte na stránkách Cebu Pacific air. V ceně je příruční zavazadlo o  56 x 36 x 23cm a váze 7kg.

Vaše cesta nemusí končit ani v Manile – můžete pokračovat do dalších zemí JV Asie, doporučujeme Singapur, Malajsii, Tchaj-wan…nejlevněji se společnostmi Cebu pacific air nebo Air Asia.

Podmínky akce:

  • Platnost tarifu: velmi krátce, než se vyprodá, což bývá opravdu rychle
  • Cestovní období: leden-březen 2016
  • Kalendář levných letenek do Dubaje naleznete zde

Příklad rezervace do Manily – 8480 Kč

Trocha inspirace:

Pokud by se někdo chtěl inspirovat naším výletem, itinerář cesty je: Praha-Dubaj-Manila-Singapore-Manila-Puerto Princesa-Cebu-Boracay-Manila-Dubaj-Praha, celková doba výletu asi 17 dní. 🙂


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Honza

Ahoj
Nevite zda vazi prirucni zavazadlo? Max. Je 7kg a neni to mnoho. Slysel jsem ze zavazadla nevazi. Nema nekdo k tomu info? Letime pristi sobotu jen s prirucni.
Diky

Verunka K.

Ahoj Vojto,
nenašel by se nějaký termín v lednu 2016 Praha – Manila a zpět? Nedaří se mi nic najít… Aspoň na 10 dní. Nebo i jiné místo návratu na Filipínách. Děkuji.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Veru,

doufám, že nevadí, že neodpoví Vojta, ale já. 🙂

Prosím tě, je už po akci, nicméně do ledna je ještě času dost, takže sleduj naší hlavní stránku a až se objeví Filipíny, bookuj nebo piš, rádi poradíme.

Jirka

Majkl WindHunter Pivničků

Cestovní období: leden-březen 2015
to už asi nestíháme, ne? 😀

Vojta V. - zaletsi.cz

Ahoj Majkle,

promiň za chybu, opravdu jsem nestíhal, ale je pravda že stihnout by to šlo asi jen těžko. 😀

Vojta

Majkl WindHunter Pivničků

v pohodě, všichni to určitě pochopili.. 😀

Markéta M.

ahojte, dalo by se přihodit nějaké info, jak se z Manili dostat někam? Kamkoli, kde je to zajímavé, kde by to stálo za to. Hledala jsem na googlu, ale moc jsem toho nenašla. Jen že z Manily rychle pryč na nějaký ostrov. ALe jak se tam dostanu? Díky za pomoc, nebo aspoň odkaz.

Svatik

Také z CebuPacific třeba do Tagbilaranu na Panglao my tam budeme v lednu cca 10 lidí letenka tam i zpět cca 2500Kč

Vojta V. - zaletsi.cz

Ahoj Markéto,

dole na konci příšpvkuje moje cesta v listopadu, s cebu jsem nakoupil už při minulé akci:

„Trocha inspirace:

Pokud by se někdo chtěl inspirovat naším výletem, itinerář cesty je:
Praha-Dubaj-Manila-Singapore-Manila-Puerto
Princesa-Cebu-Boracay-Manila-Dubaj-Praha, celková doba výletu asi 17
dní.“

Všechny cesty se dají buď za pár set (někdy i desítek) korun letět s http://cebupacificair.com/ nebo http://www.Airasia.com. 🙂

Vojta

Swobik

Ahoj. Manila zajímavá moc není, ale tak den dva bych ti na projití doporučil. Ovšem ostrov Luzon na kterém leží hlavní město Filipín, je plný zajímavostí. Například Taal volcano, Banue, Sagada – cave connection, malá vesnička Batad uprostřed rýžových teras. To stojí za podívání.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)