Portugalsko na začátku prázdnin za 1487 Kč
1.5.2016

Portugalsko na začátku prázdnin

O této nabídce

Portugalsko se díky kráse svých měst, přírody, pláží i pohostinnosti místních stává hitem pro dovolené po Evropě. Jestliže si tutuo lahůdku chcete vychutnat na vlastní kůži, můžete vyrazit na začátku letních prázdnin do Porta nebo na Algarve do Fara už za 1821 Kč s odletem z nedalekého Memmingenu. Během 8 – 10 denní dovolené navíc využijete i obou státních svátků, takže nepřijdete o moc dovolené.

TIP: Délka cesty je naprosto ideální k prozkoumání celého Portugalska, takže můžete letět do Fara s návratem z Porta a projet celé pobřeží autem. V takovém případě vás letenka vyjde dokonce jen na 1487 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Ryanairu
  • Zavazadlo: v ceně kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, celkově 10kg
  • Termíny: nejlevněji 28.6. – 7.7., další termíny zde

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v Algarve v hezkém apartmánu u moře pořídíte jen za 830 Kč za os. a noc. Pokud se vydáte na cestu po Portugalsko, najdete výhodné ubytování na bookingu, případně můžete vyzkoušet také Trivago.

Autopůjčovna

Jestliže se vydáte na cestu po Portugalsku, můžete k tomu využít auto z naší autopůjčovny, kde najdete nejlepší nabídky většiny velkých sítí půjčoven.

[singlepic id=911 w=576 h=432 float=center]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)