Portugalsko – Lisabon – Tap Portugal – 3 078 Kč
27.3.2013

Portugalsko – Lisabon – Tap Portugal – 3 078 Kč

O této nabídce

Nemáte-li to daleko na letiště do Mnichova, portugalský TAP nabízí na celou řadu termínů během listopadu a prosince zpáteční letenku do Lisabonu za 3 078 Kč. Kromě odbaveného zavazadla do 23 kg je i v ceně letenky drobné občerstvení. Příkladem může být odlet 24. listopadu s návratem 28 listopadu. Letenku rezervujte v našem vyhledávači letenek.

Ubytování kousek od centra pořídíte v Lisabonu za 193 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Lisboa{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)