Portoriko z Vídně za 9 067 Kč
22.11.2018

Portoriko z Vídně

9067

O této nabídce

Vyrazte si po Vánocích odpočinout do Karibiku a dobít baterky po vánočních a novoročních oslavách. Letenky do Portorika z Vídně stojí 9 067 Kč. Letět za tuto super cenu můžete od ledna do března příštího roku, ale dá se do Portorika vyrazit i na delší dobu přes Vánoce a Silvestra.

Tento nejmenší ostrov Velkých Antil nabízí nejen krásné bílé písčité pláže, ale také divokou přírodu v podobě deštných pralesů a nespočet historických památek. Nevynechejte návštěvu ani hlavního města San Juan, kam přiletíte, kde jeho staré historické město je zapsané na seznamu UNESCO.

Super termín vychází například od 15. 1. – 25. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: Prosinec 2018 –  březen 2019
 • Termíny:
  • 16. 12. – 9. 1.
  • 11. 1. – 27. 1.
  • 1. 2. – 12. 2.
  • … a další

Ubytování

Širokou nabídku ubytka i v Karibiku naleznete na stránkách osvědčeného Bookingu a Hotels.com nebo lze použít srovnávač služeb Trivago. Zajímavou alternativu byste mohli nalézt i a webu AirBnB.
V San Juan můžeme doporučit El Canario By the Lagoon, kde za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 1250 Kč/os a nebo Comfort Inn and Suites Levittown za podobnou cenu.

Víza

Portoriko je oficiálně součástí Spojených států amerických, takže pro jeho návštěvu budete potřebovat elektronickou registraci ESTA. Získáte ji za pár minut online a zaplatíte za ni 14 USD. Jak to zvládnout v suchém tričku zjistíte na této stránce.

Náhled letenky z Vídně do Portorika za 9 067 Kč

Portoriko z Vídně za 9 067 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)