Portoriko z Mnichova za 9 974 Kč
15.8.2017

Portoriko z Mnichova

O této nabídce

Pokud dokážete dovolenou plánovat s dostatečným předstihem, tak byste měli zpozornět, jelikož letecká aliance Skyteam nabízí velmi hezky naceněné letenky z bavorského Mnichova na karibský ostrov Portoriko za 9 974 Kč. V kombinaci aerolinek Delta Airlines, Air France a KLM se můžete na tento nejmenší z ostrovů Velkých Antil vydat na přelomu jara a léta příštího kalendářního roku. Výhodou jsou i velmi krátké přestupy v Atlantě resp. Paříži. Takže pokud už uvažujete, v jakém moři ve vykoupete v roce 2018, tak jednoznačným horkým favoritem by mohlo být to Karibské. A za deset měsíců zvládnete i nějaká ta španělská slovíčka, jelikož na Portoriko se mluví téměř výhradně španělsky, přestože je to oficiálně území patřící USA.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: květen – červen 2018
  • Termíny:

Ubytování

Širokou nabídku ubytka i v Karibiku nalzenete na stránkách osvědčeného Bookingu nebo lze použít srovnavač služeb Trivago. Zajímavou alternativu byste mohli nalézt i a webu AirBnB. Nicméně do května příštího roku času je ještě opravdu daleko a tak bychom si prozatím bookli jen nějakou možnost, kterou případně můžete bezplatně zrušit.

Víza

Portoriko je oficiálně součástí Spojených států amerických, takže pro jeho návštěvu budete potřebovat elektronickou registraci ESTA. Získáte ji za pár minut online a zaplatíte za ni 14 USD. Jak to zvládnout v suchém tričku zjistíte na této stránce.

Náhled letenky z Mnichova do San Juanu za 9 974 Kč

 

Portoriko z Mnichova za 9 974 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)