Porto z Norimberku za 818 Kč
7.11.2017

Porto z Norimberku

818

O této nabídce

Využijte velmi příjemně naceněných letenek od irského nízkonákladového dopravce Ryanair a vydejte se druhého největšího města v Portugalsku- do Porta. Zpáteční letenky z bavorského Norimberku nyní pořídíte za 818 Kč. Termínů za tuto cenu je přitom k dispozici hned několik v listopadu či lednu.

Tak neváhejte, Porto je jedno z nejnavštěvovanějších míst v celém Portugalsku. Procházky po malebném centru – Ribeiru, které je mj. zapsané na seznamu světových památek UNESCO – Vám jistě učarují a zamilujete se do nich. Průzkum města byste měli rozhodně zakončit v některém z místních sklípků ochutnávkou toho nejcennějšího artiklu, který se odsud vyváží do celého světa. A tím je vyhlášené portské víno!

Tip: Pokud byste si rádi odvezli několik lahví portské domů „na ažpak“, tak se vyplatí nakoupit přímo na letišti v Duty Free Shopu. Ceny zde jsou kolikrát ještě nižší než u samotných producentů ve městě.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku limitovaného rozměry 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2017 – únor 2018
 • Termíny:
  • 14. – 18. 11. za 818 Kč
  • 21. – 25. 11. za 818 Kč
  • 12. – 16. 12. za 996 Kč
  • 16. – 20. 1. za 818 Kč
  • 23. – 27. 1. za 818 Kč
  • 27. – 30. 1. za 1 048 Kč
  • 3. – 6. 2. za 1 278 Kč

Ubytování

Jelikož se nyní nejedná o hlavní sezonu, tak v Portu naleznete dostatečné množství zajímavých nabídek za nevysoké ceny. Nám se líbí tento pěkný apartmán v samotném srdci města za 512 Kč/os./noc. Další prima možností, kde nalézt zázemí, bude takovýto fantasticky hodnocený apartmán za 499 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Samotné Porto prošmajdáte vklidu za dva dny, tak proč si nepronajmout auťák a nemrknout se po jeho okolí? Navštívit se hodí třeba Coimbra (ca 120 km směrem na jih) s nejstarší univerzitou pro portugalsky mluvící část světa zapsanou na seznamu UNESCO anebo historickou Bragu (severně od Porta – 60 km). Lepší dosažitelnost těchto měst budete mít díky vlastní káře. Tak se mrkněte do naší půjčovny, kde najdete širokou nabídku velkých světových hráčů na trhu.


Jak do Norimberku

Nejdostupnější je samozřejmě bavorské metropole po dálnici A6 osobním automobilem. Cesta z Prahy trvá ca 3 hodiny a auto můžete na pár dní nechat zaparkované u stanice U-Bahnu Ziegelstein nebo v okolní zástavbě a pak jednu stanici metrem to dojedete na letiště.

Pokud ale preferujete ponechat svůj vůz doma nebo tu možnost nemáte, tak jednoduše využijte spojení nabízené autobusovými dopravci Regiojet nebo Flixbus. O trochu levnějí vychází zelené autobusy (od 349 Kč /směr), Regiojet ve spolupráci s Deutschebahn nabízí jednosměrné jízdenky od 490 Kč). Případně využijte přímo DB, jejichž ceny začínají na 14,9 €.

Náhled letenky z Norimberku do Porta za 818 Kč

Porto z Norimberku za 818 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)