Porto z Berlína za 1 082 Kč
5.12.2016

Porto z Berlína

O této nabídce

Objevte během lednových dní jedno z nejhezčích měst Portugalska – Porto. Projděte si centrum města zapsané na seznamu světových památek Unesco, které obsahuje nepočítaně sakrálních i světských staveb prakticky všech stavebních slohů používaných během uplynulého tisíciletí. Až exkurs po městě ukončíte, tak nezapomeňte pravidelně každý večer ochutnat alespoň skleničku některého z místních vín, která jsou jedna z nejvyhlášenějších v Evropě. Během víkendu se můžete také podívat na domácí zápas populárního fotbalového klubu FC Porto hrající své domácí zápasy na krásném Estadio do Dragao nebo shlédnout mač menšího městského rivala Boavisty.

Letenky s nízkonákladovou společností Ryanair teď seženete na nespočet termínu v prvním měsíci nadcházejícího roku již od 1 082 Kč-

 • Rezervace: přímo na stránkách Ryanair
 • Zavazadla: 2 ks batožiny ( 1ks s limity 55 x 40 x 20 cm a 1ks menší o maximálních rozměrech 35 x 20 x 20 cm)
 • Dostupnost: leden 2017
 • Nejlevnější termíny:
  • 11. – 18. 1. za 1 082 Kč
  • 13. – 18. 1. za 1 233 Kč
  • 16. – 23. 1. za 1 233 Kč
  • 25. – 30. 1. za 1 233 Kč
  • atd.

Ubytování

Širokou nabídku ubytovacích kapacit ve druhém největším portugalském městě naleznete klasicky na stránkách Bookingu. Využít však lze jistě i srovnavač Trivago nebo se podívat na některé z námi doporučovaných míst k noclehu. Vyzkoušejte noc v tomto výjimečně hodnoceném guest house v centru města za 1 070 Kč/os./noc včetně snídaně. Další volbou mohou být tyto prima apartmány s výhledem na město za 812 Kč/os./noc nebo se podívejte na takovéto fajnové studio podobných kvalit jako zmíněné apartmány.

Jak do Berlína?

Velmi snadno se z Prahy do Berlína dostanete do 5 hodin cesty na palubách autobusových dopravců typu Flixbus (za 528 Kč přímo na letiště Schönefeld), Student Agency (390 Kč na ZOB v centru) anebo Eurolines. Posledně zmiňovaný dopravce nabízí promo tarif za 350 Kč/směr, tudíž pokud se chcete podívat cestou tam ještě do německé metropole a dát si třeba oblíbené Club Maté, tak směle můžete využít právě je nebo SA 🙂 Pro cestu zpět nejlépe vychází zelené Flixy přímo z letiště.

Náhled letenky za 1 082 Kč

Porto z Berlína za 1 082 Kč

guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Pavel

Asi dělám něco špatně,ale Student Agency mi ukazuje cenu 650.??

Antonin

Ahoj, Pavle,
díky za postřeh. Vloudil se nám tam šotek, v článku upravíme. SA jezdí za 390 Kč na ZOB (cena na Schönefeld je opravdu těch 650 Kč). Pokud chcete jet přímo na letiště pak využijte Flixe za 528 Kč z Prahy.
Pokud byste rád na letiště dojel z ZOB, pak použijte U-Bahn U2 (z Kaiserdamm na Zoologischer Garten) a následně regionální vlaky RE 7 nebo RB 14. Cena jízdenky je pro zóny ABC je 3,30 € a cesta by neměla trvat déle než 45 minut. 🙂
Zdraví, Tonda.

Pavel

Díky moc.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)