Porto v červnu – 1275 Kč
7.5.2018

Porto v červnu

1275

O této nabídce

Vyrazte těsně před prázdninami za parádních 1275 Kč do druhého největšího města portugalska, Porta. Na samotné město vám i s ochutnávkou portského vína v jednom z místních sklípků stačí bohatě 2 dny. Potom  nasedněte na vlak nebo si půjčte auto a dojeďte podél pobřeží do Coimbry nebo až do Lisabonu. Už jste v Portugalsku byli a chcete něco extravagantního? Proleťte se nejšílenější leteckou linkou odnikud nikam, psali jsme o ní v Zápiskách z cest.

Z Berlína si tam zaleťte 20. června s návratem 27. června. Rezervuj tyto letenky >> 

  • Rezervujte: v češtině přes náš vyhledávač nebo nejlevněji přes web Ryanairu
  • Zavazadla: klasické kabinové o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20 cm, celkově 10 kg
  • Dostupnost: červen 2018
  • Další termíny:
    • 13. 6. – 18. 6.​​​​​​​
    • 18. 6. – 22. 6.
    • 20. 6. – 27. 6. a další…

Ubytování

Ubytování v Portugalsku není žádná drahota, kousek od centra za 446 Kč/os. za noc bychom bydleli v tomhle apartmánu (nebo spíš rezidenci).

Jak do Berlína

Nejsnazší spojení mezi Prahou a Berlínem se nabízí v podobě využití některého z četných spojů společností  Regiojet  nebo  Flixbus. Na této trase operuje ještě například  Eurolines, jen má nižší frekvenci jízd. Ceny za jednosměrnou jízdenku do centra začínají na 390 Kč. Alternativně by šlo využít i vlakového spojení  Českých drah (jízda vlakem bude jistě příjemnější a v některých případech i o chlup levnější).
Náhled letenky z Berlína do Porta v červnu za 1275 Kč

Porto v červnu - 1275 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)