Porto – Ryanair – 1 029 Kč
10.3.2013

Porto – Ryanair – 1 029 Kč

O této nabídce

Irský Ryanair nabízí na pár termínů zpáteční letenky z Norimberku do portugalského Porta za 39,98 EUR neboli 1 029 Kč. Příkladem může být odlet 16. dubna s návratem 20. dubna. Případně týdenní pobyt 13. dubna – 20. dubna. V ceně letenky je kabinové 10kg zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm.

Levné ubytování v centru Porta pořídíte již za 275 Kč/os/noc.

Pokud byste měli v plánu navštívit některá vzdálenější místa (Lisabon či Cabo da Roca), doporučujeme levné půjčení auta přímo na letišti v Portu.

Jak do Norimberku?

Nejlepší variantou je auto, neboť letiště leží pouze 130 km od českých hranic, parkování vychází na výše uvedené příkladové datum na 34 EUR.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Nürnberg{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)