Porto – Portugalsko – Ryanair – 1544 Kč
12.6.2013

Porto – Portugalsko – Ryanair – 1544 Kč

O této nabídce

Díky zvýhodněným tarifům Ryanairu si nyní můžete zaletět na pobřeží Portugalska i o letních prázdninách za 1544 Kč. Na tuto cenu se dostanete při odletu z německého Norimberku hned v několika termínech.

Termíny:
2. – 6.7.
6. – 9.7.
9. – 16.7.
13. – 16.7.

V případě, že máte zájem o jiné termíny během celého července i v srpnu, je zaplatíte přibližně 1700 – 1800 Kč.

Jak do Norimberku:
Do Norimberku se většinou nejlevněji dostanete s autobusem německých drah, které jezdí mezi Prahou a Norimberkem každou hodinu. Jízdenky do centra se často pohybují okolo 500 Kč v jenom směru. V případě, že je autobus již z velké části vyprodán a cena stoupne nad 750 Kč, je možné si koupit jízdenku do tohoto autobusu na webu Student Agency za fixní cenu 750 Kč. Z centra města se na letiště dostanete za pár minut metrem. Lístek stojí 1,70 EUR.

Dovolenou můžete strávit například ve 3 hvězdičkovém hotelu přímo u pláže. Hotel má též střešní bazén a nádherný výhled na Atlantik. Cena je přibližně 1000 Kč na os. a noc (nejlevnější ubytování je možné pořídit okolo 700 Kč)

Pokud nechcete ležet jenom na pláži, můžete si též půjčit auto v naší autopůjčovně. Nedávno jsme měli možnost vidět fotky právě z dovolené, kdy naši známí letěli do Porta a odtud procestovali celé Portugalsko, a byla to velká paráda. 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)