Porto, Lisabon, Faro v létě od 2145 Kč
4.3.2016

Porto, Lisabon, Faro v létě

O této nabídce

Stále populárnějším místem pro letní dovolenou se v posledních letech stává Portugalsko, a to jak Porto a Lisabon, tak také oblast Algarve. Pokud uvažujete, že byste se v létě do Portugalska vypravili, můžete využít zajímavých tarifů Transavie, která prodává přímý let z Mnichova do Porta, Lisabonu a Fara už za 2145 Kč za zpáteční letenku. Na tuto nebo jen nepatrně vyšší cenu se přitom dostanete i v období letních prázdnin.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Transavie
  • Zavazadlo: v ceně příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg
  • Termíny: červen – červenec 2016
  • Cena jednotlivých možností:
    • Porto – 2145 Kč (např. 28.6. – 5.7. nebo 5. – 12.7.)
    • Lisabon – 2695 Kč (např. 22. – 27.6.)
    • Faro – 2860 Kč (např. 15. – 24.6.)

Tip: Náš tip na dovolenou je let do Fara / Lisabonu, tam si půjčit auto a návrat z Porta. Namísto auta můžete využít také letů Ryanairu Porto – Lisabon nebo Porto – Faro, kde Ryanair prodává jednosměrné letenky i v letním období od 350 Kč.

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Portugalsku si můžete pohodlně zarezervovat na stránkách bookingu, případně též přes srovnávač Trivago.

Půjčení auta

Nejlevnější nabídky na půjčení auta v Portugalsku najdete v naší autopůjčovně. Pokud jste si ještě auto v zahraničí nepůjčovali, můžete si přečíst náš návod, jak na to.

[singlepic id=893 w=576 h=432 float=center]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)