Pointe a Pitre (Guadaloupe) – Air Caraibes – 3 508 Kč
18.9.2012

Pointe a Pitre (Guadaloupe) – Air Caraibes – 3 508 Kč

O této nabídce

Pokud se umíte rychle rozhodnout a už teď plánujete dovolenou na příští léto v Karibiku, můžete využít chybného tarifu, který nabízí Air Caraibes na stránkách Airtickets24. Jako příklad zadejte odlet z Paříže Orly 1. června do Pointe a Pitre (Guadaloupe) s návratem 8. června.

Aktualizace:

Stejně tak za příjemnou cenu můžete zakoupit Fort de France z Paříže Orly za 4 735 Kč, příkladové datum 7. dubna – 14. dubna. Letenku naleznete přímo zde.

 

Chybný tarif znamená, že v ceně letenky chybí určitý poplatek. Pokud ale zaplatíte kreditní kartou a dostanete potvrzení na e-mail, letecká společnost vám nemůže cenu letenky díky chybě v tarifu zpětně navýšit.

 

 

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Pointe a pitre{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)