Podzimní Toronto z Prahy za 9749 Kč
12.9.2016

Podzimní Toronto z Prahy

O této nabídce

Vydejte se do největšího města země javorového listu, Toronta, na sklonku listopadu a začátku prosince.  Pravděpodobně nejkosmopolitnější město současné Kanady si určitě zamiluje, jelikož je experty označováno za jedno z měst s nejlepšími podmínkami pro běžný život. Daří se v něm daří zkloubit moderní zástavbu s nespočtem výškových budov s množstvím zeleně. Ne nadarmo je město samotné označováno za „město v parku“. Přesvědčit se můžete sami, jelikož do Toronta můžete nyní letět přímo z Prahy! Cena za zpáteční letenky nyní vychází na krásných 9749 Kč s velice solidními přestupy v Amsterdamu.

Vyzkoušet můžete například odlet z Prahy v sobotu 26. listopadu a vrátit se přesně po dvou týdnech tedy 10. prosince. Pro tento model výletu REZERVUJ ZDE. Pokud si myslíte, že dva týdny jsou na oblast tzv. „Zlaté podkovy“ příliš, tak zkuste zvolit TUTO VARIANTU, která je lehce kratší (23. 11. – 3. 12.) a má delší stopover v Amsterdamu cestou zpět, tudíž můžete na otočku skočit i do nějakého coffeeshopu 😀

  • Rezervace:  přímo v tomto vyhledáváči
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Dostupnost: nejlevněji vychází odlety v říjnu a listopadu a návraty v prosinci
  • Zavazadla: v ceně je 1 ks odbaveného zavazadla s maximálním limitem 23 kg a 1 ks příručního zavazadla ve formě batůžku či kabelky

Ubytování

Svou pohodlnou matraci nedaleko jezero Ontario v aglomeraci Toronta hledejte nejlépe na stránkách Bookingu. Pro pohodlí a komfort zkuste zvolit tento prima hotelnedaleko letiště s dobře dostupným centrem města. Levnější alternativou pro mnohé cestovatele je tato tříhvězda, ležící taktéž v sousedství letiště, kde můžete nocovat za velice solidních 668 Kč/os/noc. Tipem pro baťůžkáře se pak jistojistě stane tento útulný hostel, vycházející se snídaní na pouhých 518 Kč/os/noc.

Počasí

Na konci listopadu či začátku prosince Vás Torontu nemá čím překvapit. Očekávat můžete podmínky podobné těm našim v totožné roční době. Teploty se pohybují mezi 5° a 10°C, takže kabát jistě s sebou! Občas se vyskytnou i srážky, které již mohou mít i sněhový charakter.

Náhled letenky za 9749 Kč

Podzimní Toronto z Prahy za 9749 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)