Podzimní Teherán (Írán) z Prahy za 4589 Kč
17.7.2015

Podzimní Teherán (Írán) z Prahy

O této nabídce

O dovolené v Íránu jsme v posledních letech slyšeli natolik pozitivní zprávy, že se sem už delší dobu chystáme a rádi bychom se na vlastní kůži přesvědčili, že masáž médií o zemi plné teroristů je na hony vzdálená od reality. Írán je bez diskuze z kulturní, historické i přírodní stránky zemí, kterou stojí za to naštívit. Ideální příležitost k levné cestě do Íránu nám právě dává aerolinky Pegasus Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Teheránu (IKA) za 4589 Kč.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Pegasus Airlines 
  • Podmínky rezervace: musíte být členy Pegasus Plus (členství je zdarma) a nákup letenky přes mobilní aplikaci (30% sleva) – Google Shop / App Store
  • Trvání akce: 17. – 19.7.
  • Cestovní období: 15.9. – 15.12.
  • Příklady termínů: 27.10. – 3.11., 14. – 22.11. a mnooooho dalších

[/highlightbg]

Program a ubytování

Typickým programem v Íránu je cesta po nejkrásnějších městech: Tehran – Kashan – Isfahan – Shiraz – Yazd, které hezky navazují na sebe. Ubytování zejména v Teheránu je dost drahé a začíná za 1300 Kč za os. a noc. Pokud ale vyjedete z hlavního města, cena za ubytování jde několikanásobně dolů.

Počasí

Teploty se na přelomu října a listopadu pohybují okolo příjemných 20 stupňů a říjen je tak ideálním cestovním obdobím. V prosinci už potom mohou teploty sahat až pod 0.

Vízum

Čeští občané potřebují ke vstupu do Íránu vízum, jehož cena je 60 EUR. Vízum Vám vyřídí zastupitelský úřad Íránu v Praze. Vízum je možné získat také po příletu přímo na letišti v Teheránu, nicméně z důvodu častějšího odmítnutí udělení víza se doporučuje mít vízum vyřízené již dopředu.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)